Kimber Haven prosi o głosy fanów podczas 2022 Fleshbot Awards

Drugi rok z rzędu, wielokrotnie nagradzana wykonawczyni, reżyserka i producentka Kimber Haven jest kandydatką do tytułu Modelki przed Kamerką Roku oraz Najlepszej Osobowości Social Media podczas Fleshbot Awards i prosi swój legion fanów na całym świecie o oddanie na nią głosu.

Niedawno zostały ogłoszone nominacje do nagród 2022 Fleshbot Awards, a Kimber Haven zdobyła dwie bardzo pożądane nominacje dla Modelki przed Kamerką Roku oraz Najlepszej Osobowości Social Media w kategorii trans. Aby wygrać, będzie potrzebowała swoich fanów, którzy będą na nią głosować, aby mogła wygrać jedno lub oba trofea.

„Czy to będzie rok, w którym wygram jedną lub obie nagrody? Mam nadzieję, że tak! Jeśli jesteś fanem, wiesz co robić. Jestem podekscytowana, że ich pokaz nagród jest wirtualny, więc moi fani i ja możemy oglądać nawet nie wychodząc z domu” – powiedziała Kimber Haven.

Chcesz pomóc Kimber? Fani jak i członkowie branży mogą oddawać swoje głosy na Kimber na stronie fleshbotawards.com. Kliknij na zakładkę Trans, poszukaj jej kategorii, zaznacz przycisk przy jej nazwisku i wybierz przycisk 'Submit Your Votes’, aby oddać swój głos.

Głosowanie jest otwarte do wtorku, 25 października i tylko jeden głos na IP jest dozwolony. Aby głosować należy mieć konto na Fleshbot, ale założenie go jest darmowe i łatwe. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas wirtualnej ceremonii w środę, 2 listopada 2022 roku.

Śledź Kimber Haven na Twitterze, a po więcej treści dołącz do jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.