Kimber Haven i Bad Girl Mafia uhonorowane nominacjami do Trans Erotica Awards

Wielokrotnie nagradzana performerka, reżyserka i producentka Kimber Haven i jej niezwykle oryginalne studio Bad Girl Mafia Productions zostały uhonorowane trzema nominacjami do nagród 2023 Trans Erotica Awards.

'

Nadszedł ten czas w roku – nominacje Trans Erotica Awards zostały ogłoszone, a Kimber Haven i jej studio Bad Girl Mafia Productions trzykrotnie trafili na pożądaną listę. Kimber jest ponownie nominowana jako Najlepsza Osobowość Internetowa, Natomiast ’Raven Roxx: The Movie!’ od BGM z udziałem Kimber, Raven, Vicky Vixxx, Jaxton Wheeler, i Kari Lane, ostało nominowane w kategorii Najlepsze wydanie DVD. Kimber znalazłe się również w kategorii Best Content Creator za jej klipy i występy na żywo.

“Trans Erotica Awards to nasz ulubiony pokaz nagród i cieszymy się weekendem pełnym wydarzeń. Zespół BMG nigdy nie opuszcza pokazów na żywo. Jest to również świetny czas dla nas, aby uzyskać treści do przyszłych wydań z innymi wykonawcami trans i twórcami treści“, powiedział Kimber Haven.

2023 Trans Erotica Awards odbędzie się w niedzielę 19 marca w Avalon w Hollywood. Odwiedźcie stronę theTEAShow.com, aby uzyskać więcej informacji na temat zaplanowanych wydarzeń. Natomiast pełną listę nominowanych można znaleźć tutaj.

Śledźcie Kimber Haven na Twitterze oraz subskrybujcie ją na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.