Kenzie Anne zdobyła tytuł Penthouse Pet of the Year 2021

Penthouse ogłosił, że ich największy zaszczyt, czyli tytuł Penthouse Pet of the Year za rok 2021 otrzymała modelka i nagradzana nowicjuszka w branży dla dorosłych, Kenzie Anne. Klasyczna piękność, która opisuje siebie jako „żądną przygód”, była przytłoczona, a zarazem wzruszona po usłyszeniu tej wiadomości.

'

Pierwszą rzeczą jaką zrobiła Kenzie było opublikowanie w mediach społecznościowych wiadomości: „Pet of the Year 2021! Jestem tak wzruszona tym wszystkim – świętowaniem, ludźmi, którzy włożyli czas w to, aby to się stało, moją rodziną Penthouse. To zaszczyt reprezentować tę firmę”.

Występująca w styczniowo-lutowym wydaniu Penthouse’a zatytułowanym „The Pet of the Year Issue„, Kenzie Anne ujawnia, że śledzi magazyn od czasu, gdy była nastolatką. „Miałam rozkładówki Penthouse Pet przyklejone taśmą do tylnych drzwi mojej sypialni. To zawsze było moje marzenie.”

Jej marzenia stały się rzeczywistością, kiedy Kenzie spędziła ponad dekadę na modelingu w pełnym wymiarze godzin. Następnie zaczęła robić specjalne występy przed kamerką, co doprowadziło do nowej kariery w rozrywce dla dorosłych. „Uwielbiałam być Cam girl,” wyjaśnia. „To właśnie otworzyło mój umysł na świat rozrywki dla dorosłych i pomogło ukształtować to, kim jestem. Nie dorastałam jako rozpieszczone dziecko, a moi rodzice zawsze uczyli mnie wartości dolara. Pracuję, aby utrzymać się przez resztę mojego życia i ustawić się na sukces na każdym kroku.”

Prezes Penthouse, Moose, mówi, że jest to rodzaj ciężkiej pracy i motywacji, które marka docenia przy wyborze swoich reprezentantów. „Napęd, determinacja i etyka pracy Kenzie są dokładnie tym, czego szukamy, aby reprezentować wizerunek Penthouse. Jesteśmy zaszczyceni mogąc nazwać Kenzie Anne naszym Penthouse Pet of the Year.”

„Wszyscy jesteśmy niezwykle dumni z Kenzie Anne i bardzo podekscytowani jej szczęściem, ponieważ jest to naprawdę wielki wyznacznik dla kariery każdej modelki,” wyraził się wiceprezes Penthouse Drew Rosenfeld. „Kenzie wnosi do marki Penthouse poczucie klasy i piękna. Od nas wszystkich w Penthouse, gratulacje dla Kenzie Anne!”.

Według jej agenta ds. talentów, Ryana Kona z Motley Models, to zasłużone wyróżnienie dla debiutantki. „Kenzie udowodniła na początku swojej kariery, że już teraz jest siłą, z którą należy się liczyć. Branża nigdy w swojej historii nie widziała takiego pierwszego roku z jakąkolwiek wykonawczynią i z pewnością już nigdy nie zobaczy. Miłość Kenzie i dbałość o szczegóły, jaką wkłada w swoją pracę, sprawia, że jest ponad resztą i bez wątpienia w nadchodzących latach będzie uważana za jedną z twarzy na Mount Rushmore [rozrywki dla dorosłych].”

Właściciel Motley Models Dave Rock dodał: „Nie moglibyśmy być bardziej dumni z Kenzie. Wiem, że osiągnięcie tego zaszczytu było jej wielkim celem, a ona sprawia, że te cele się realizują, jak David Beckham. Jej wygląd modelki wybiegowej, oszałamiająca figura i zaraźliwa osobowość sprawiają, że idealnie nadaje się do tego, by kontynuować ekstremalny zaszczyt bycia posiadaczem tego tytułu.”

Uwodzicielska piękność, która łaknie nowych doświadczeń, zgadza się, że jest „ekstremalnie” zorientowana na cele. Jak mówi Kenzie: „Mam dziennik celów tygodniowych, miesięcznych i rocznych, który regularnie wypełniam i który zawiera cele finansowe, mentalne i fizyczne. Jednym z tych przyszłych celów jest zostanie dyrektorem. „W ciągu najbliższych pięciu lat widzę Kenzieland, moją markę, startującą – i mnie za kamerą, reżyserującą”.

Dyrektor Penthouse ds. projektów domowych, Sam Phillips, przewiduje świetlaną przyszłość dla wschodzącej gwiazdy. „W ciągu jednego roku panna Kenzie Anne wzięła przemysł dla dorosłych szturmem w rozmiarach tsunami, zgarniając każdą nagrodę, do której była nominowana, włączając w to nasz cenny tytuł 'Penthouse Pet of the Year 2021.’ Kenzie Anne uosabia wdzięk, splendor i piękno tego, czego potrzeba, aby zostać koronowaną na naszą Królową, a wszystko to podczas reprezentowania marki Penthouse z klasą i wyróżnieniem ambasadora super gwiazdy.”

„Jest tak wiele niezwykłych powodów, dla których Kenzie Anne zdobyła nasz najwyższy zaszczyt, ale musimy również podziękować jej fanom za to, że ich głosy zostały usłyszane. Osobiście nie mogłabym być bardziej dumna z niezwykłych osiągnięć Kenzie Anne i oczekuję od niej wielu kolejnych w przyszłości. Zapnijcie pasy i przygotujcie się, aby dać się porwać globalnemu 'szałowi Kenzie Anne’!”

„Bycie Pet of the Year oznacza bycie przedstawicielem marki do końca mojego życia,” mówi Kenzie Anne. „Nigdy nie zawiodę ludzi, którzy mnie inspirują, ludzi zainspirowanych przeze mnie, ani moich rówieśników. Zawsze będę kobietą z klasą, która reprezentuje sobą coś na tyle odurzającego, by zainspirować każdego do znalezienia komfortu w tym, kim jest. To zawsze było moim celem w życiu, sprawić, by ludzie czuli się komfortowo w swojej skórze.”

Aby dowiedzieć się więcej o Penthouse Pet of the Year 2021, Kenzie Anne, śledź ją na mediach społecznościowych na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.