Kendra James zostanie umieszczona w Galerii Sław AVN

Znana wykonawczyni i twórczyni treści Kendra James dołączy do Galerii Sław AVN. Ceremonia przyjęcia będzie miała miejsce w sobotę, 7 stycznia 2023 roku podczas gali rozdania nagród AVN w Las Vegas.

Insane Coeds

Kendra James zaczęła występować w branży w 1998 roku jako profesjonalna domina, a następnie w 2000 roku przeniosła się na stronę o nazwie Sick Puppy jako modelka. W 2002 roku zaczęła pracować dla Kink.com w scenach lesbijskich, dominacji i solowych. Wkrótce potem Kendra stała się znana w społeczności fetyszystów i szybko rozszerzyła swoją działalność na bardziej mainstreamowe sceny lesbijskie, współpracując z Girlsway, Girlfriends Films, Twistys, Brazzers i innymi. Kendra jest również znaną twórczynią treści i nadal tworzy fetyszowe klipy dla swoich sklepów z klipami, jak również dla swojej oficjalnej strony internetowej, KendraJames.com.

Kendra powiedziała: “Jestem zaskoczona, pokorna i zaszczycona, że zostałam uznana i wprowadzona do Galerii Sław AVN! Przez całą moją karierę starałam się balansować na granicy między fetyszem a głównym nurtem porno i po prostu tworzyć najgorętsze treści, jakie mogłam. Było tak wielu wspaniałych wykonawców, producentów, reżyserów i innych ludzi z branży, którzy pomagali i oferowali wskazówki po drodze i jestem im za to bardzo wdzięczna. To była długa i interesująca podróż i jestem tak szczęśliwa, że jestem tutaj!“. 

Kendra dodatkowo ubiega się o dwie nagrody AVN w kategoriach fanów. Fani mogą głosować na Kendrę jako Ulubiona Domina oraz Najgorętszy Film Twórcy Tylko z Dziewczynami z Macy Meadows. Fani mogą głosować raz dziennie w każdej kategorii do soboty, 7 stycznia 2023. Aby zagłosować wymagane jest darmowe konto AVN, które można założyć na stronie avn.com.

Śledźcie Kendrę James na jej nowym Twitterze oraz Instagramie. Fani mogą zamówić własne filmy od Kendry za pośrednictwem jej OnlyFans lub na stronie KendraJamesCustoms.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.