Kendra James zdobywa trofeum dla 'Najlepszej Modelki Bondage’

Kendra James może teraz dodać kolejne trofeum do swojej kolekcji, ponieważ zdobyła tytuł 'Najlepszej Modelki Bondage’ podczas 5 rozdania nagród Fetish Awards. Zwycięstwo zostało ogłoszone podczas pokazu nagród na zakończenie Fetish Con, którego Kendra była również współgospodarzem.

'

Ikona fetyszu, Kendra James tworzy różne treści fetyszowe, w tym dotyczące Super Bohaterów, a raczej Bohaterki, cosplay, femdom, POV, bondage i więcej. Prace Kendry można znaleźć na jej oficjalnej stronie internetowej, KendraJames.com, oraz w jej sklepach Clips4Sale.

„Dziękuję wszystkim fanom, którzy głosowali na mnie i wszystkim wspaniałym producentom bondage, którzy zatrudniali mnie przez lata” – powiedziała Kendra. „Specjalne podziękowania dla Fetish Con za zapewnienie mi możliwości bycia nominowaną oraz za wygraną, mojemu mężowi, za to, że zawsze mnie wspierał, oraz Jimowi Weathersowi za to, że zawsze sprawiał, że dobrze wyglądałam w bondage”.

Kendra jak na najlepszą modelkę przystało cały czas tworzy też nowe treści. Niedawno opublikowała nowe klipy na swojej stronie internetowej, KendraJames.com.

Po pierwsze, Kendra i Maggie Green dają fanom lesbijską scenę, „Horny Housewives”, gdzie dwie znudzone gospodynie domowe postanawiają odtwarzyć niesamowitą noc, którą przeżyły jeszcze na studiach.

Jeśli chodzi o treści solowe, Kendra ma klip, „Giantess Feet”, w którym Kendra wypija eliksir wzrostu i zamienia się w gigantkę, która chce cię zmiażdżyć pod swoimi stopami.

Dostępny jest również klip POV dostępny na GoddessKendra.com. W „Open Wide and Worship My Strap On”, jesteś bezbronnym uległym Kendry, który po prostu błaga o to, aby zaopiekować się jej strap-on’em.

IWantKendra.com i WorshipKendra.com, OnlyFans Kendry, mogą pochwalić się codziennymi aktualizacjami i ekskluzywną zawartością. Już teraz do 26 sierpnia każdy może dołączyć za darmo i zobaczyć wszystkie seksowne treści Kendry.

Śledź Kendrę James na jej nowym TwitterzeInstagramie, lub dołącz do jej oficjalnej strony internetowej, KendraJames.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.