Kendra James otrzymuje nominację do nagrody Wykonawca Specjalny Kobieta/Kobieta

Weteranka branży, wykonawczyni i twórczyni treści Kendra James kończy rok 2022 z nominacją do nadchodzących 40. dorocznych nagród AVN za jej wybitną pracę w tym roku. Rozdanie nagród odbędzie się w Las Vegas w sobotę, 7 stycznia.

Kendra James została nominowana w kategorii Wykonawca Specjalny Roku – Kobieta/Kobieta (czyli dawniej kategorii Lesbijska Wykonawczyni Roku). Jest to czwarty raz, kiedy Kendra została nominowana do tej nagrody. W 2022 roku Kendra nakręciła wiele scen, w których występowały same kobiety, między innymi dla takich uznanych marek jak Girlsway, Girlfriends Films, Brazzers oraz innych.

„Chcę podziękować AVN za kontynuowanie rozpoznawania mnie i mojej pracy”, powiedziała Kendra. „Kocham swoją pracę i jestem podekscytowana nominacją”.

Ponadto Kendra znalazła się wśród obsady w filmie ’Please Make Me Lesbian 22: Seduced by Serene’ (Girlfriends Films), który znalazł się wśród nominowanych w kategorii Najlepsza Prezentacja Gwiazd.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat nagród AVN, odwiedźcie avn.com.

Śledźcie Kendrę James na jej nowym Twitterze i Instagramie lub dołączcie do jej oficjalnej strony KendraJames.com. Fani mogą również zamówić jej filmy poprzez OnlyFans lub na KendraJamesCustoms.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.