Kendra James odwiedza 'Holly Randall Unfiltered’

Ikona branży, Kendra James, pojawiła się w podcaście Holly Randall, 'Holly Randall Unfiltered’, w mini odcinku, który jest dostępny na YouTube. Kendra ma również kilka nowych treści dla fanów na swojej stronie.

'

Kendra James omawia wraz z Holly Randall swój start w przemyśle fetyszowym w 2000 roku. Dalej Kendra przeszła do treści z samymi dziewczynami i pracowała dla mainstreamowych firm produkcyjnych. Kendra jest znana ze swojego zamiłowania do cosplayu w szczególności do superbohaterów i opowiedziała o różnych superbohaterskich fetyszach.

Styczeń był wspaniałym miesiącem dla Kendry, ponieważ była w stanie uczestniczyć w różnych konwencjach. Skomentowała: “Chcę podziękować moim fanom za to, że przyszli mnie zobaczyć w tym miesiącu. Kocham spotykać się z wami wszystkimi. Chcę również podziękować moim fanom za wspaniały sezon nagród“.

Mini wywiad Kendry jest dostępny na YouTube.

Oprócz wywiadu, na KendraJames.com, oficjalnej stronie Kendry, dostępne są nowe aktualizacje. W ’First Sybian Ride’, Kendra po raz pierwszy cieszy się swoim specjalnym prezentem od fana, który zdecydowanie potrafi wywołać u niej silne emocje. Następnie w ’Kiss of the Vampire’ występuje Sydney Paige, jako łowczyni wampirów. Ale dostaje więcej niż się spodziewała, kiedy Królowa Wampirów, Kendra rzuca na nią swój urok.

Kendra zaktualizowała również swoje sklepy z klipami, gdzie dostępne są ’Catwoman and Batwoman Fall for the Futa Stone!’ z udziałem Abigail Mac, a także scena cosplay z Naomi Swann, ’CIRCE Dominates SUPERGIRL!’.

Śledźcie Kendrę James na jej nowym Twitterze oraz Instagramie. Fani mogą zamówić własne filmy od Kendry za pośrednictwem jej OnlyFans lub na stronie KendraJamesCustoms.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.