Kayden Kross została ambasadorką platformy kryptowalutowej dla dorosłych Pokmi

Kayden Kross z dumą ogłasza, że właśnie została mianowana Globalnym Ambasadorem Pokmi/The Poken Company, ekscytującej nowej zdecentralizowanej sieci streamingowej opartej na blockchainie i rynku NFT dla twórców treści dla dorosłych i ich fanów.

Tought LoveX

Uznana performerka, filmowiec, zasiadająca w Galerii Sław AVN i XBIZ trzykrotna zdobywczyni tytułu Reżyser Roku przez ostatnie trzy lata, Kayden uruchomiła swoją stronę Pokmi w ten weekend, a także ekskluzywną galerię NFT wypełnioną jedyną w swoim rodzaju ofertą.

„Pokmi to najnowsza i najbardziej zaawansowana technologicznie platforma, na której modelki mogą zarabiać na swoich markach i jestem zachwycona, że mogę być częścią czegoś tak wielkiego” – powiedziała Kross o nowym partnerstwie. „Banki od dawna dyktowały wiatry naszej branży, a z kryptowalutą specjalizującą się w treściach dla dorosłych nie jesteśmy już dłużej zobowiązani do przestarzałych koncepcji tego, czym są treści dla dorosłych i jakie są ich zalety.”

Współpraca Kross z Pokmi – platformą z siedzibą w Paryżu, która została niedawno uhonorowana nagrodą XBIZ Award jako Wschodząca Marka Internetowa Roku – oznacza pozyskanie przez siedmiomiesięczną firmę największego i najbardziej płodnego producenta treści w branży, który dołączył do platformy.

„Jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że Kayden dołączyła do nas jako globalny ambasador Pokmi” – powiedzieli współzałożyciele firmy i współwłaściciele Marco Garniga i Nils Lataillade. „Zawsze była pionierem w branży i doskonale uosabia nasze wartości i wizję. Wzmacnia naszą pozycję na rynku i będzie wskazywać drogę wszystkim twórcom treści”.

Więcej na temat Kayden Kross dowiedzieć się można śledząc ją na Twitterze i Instagramie. Natomiast aby lepiej poznać Pokmi odwiedźcie stronę Pokmi.com oraz śledźcie ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.