Karl Edwards z Stiff Media powraca do Adult Site Broker Talk

Karl Edwards ze Stiff Media, człowiek o wielu umiejętnościach i jeden z prawdziwych pionierów gejowskiego rynku dla dorosłych, jest w tym tygodniu gościem branżowego podcastu Adult Site Broker Talk.

'

Karl Edwards od swoich wczesnych dni jako właściciel/operator BedFellow, YouLoveJack czy FootWoody oraz jego najnowszego przedsięwzięcia xxxedit.com i stiffmedia.com – stoi na czele technologii i marketingu marek dla dorosłych. Sam kręci i redaguje swoje treści, zarządza własnymi programami partnerskimi, a także koduje i projektuje każdą ze swoich stron od podstaw. To praktyczne podejście utrzymuje go w bezpośrednim kontakcie z rynkiem i pomaga mu być o krok przed konkurencją.

Na początku wywiadu Karl opisuje, czym jest Stiff Media i zdradza tajniki postprodukcji i edycji. Dalej opowiada o swoich doświadczeniach jako montażysta, rozbieżnościach w jakości pomiędzy różnymi klientami, ironii, że im lepiej montażysta wykonuje swoją pracę, tym mniej jest ona zauważalna, twórcach treści, którzy szczególnie korzystają tego rodzaju usług, oraz o tym, co tak naprawdę najbardziej lubi w swojej pracy. Na koniec Karl dzieli się tym, co myśli o fabułach w filmach dla dorosłych i materiałach zza kulis.

Bruce, gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker powiedział: „To już drugi raz, kiedy mam Karla w podcaście i zawsze jest to świetna zabawa. Jest on znakomitym rozmówcą. Nauczyłem się wiele o procesie edycji filmów dla dorosłych i jestem pewien, że wy też się dowiecie.”

Możecie posłuchać Karla w Adult Site Broker Talk już teraz na adultsitebrokertalk.com.

Skontaktować się z Karlem Edwardsem można na jego stronie internetowej stiffmedia.com oraz na Twitterze.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich stronę internetową na AdultSiteBroker.com i śledźcie ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.