Kalendarz Alexis Fawx „Epic” na 2022 rok już dostępny

Supergwiazda MILF Alexis Fawx ujawniła swój kalendarz na 2022 rok – „Epic„. To kreatywne nowe przedsięwzięcie w wyjątkowy sposób przedstawia Alexis w fantastycznych pozach, które mogą cieszyć mężczyzn i kobiety. Fotografie w kalendarzu inspirowane są znakami zodiaku, które reprezentują poszczególne miesiące.

CaliTeens

Fani Alexis Fawx będą mieli teraz okazję spędzić każdy dzień 2022 roku razem z nią. Produkcja kalendarza była dużym przedsięwzięciem, a jego przygotowanie zajęło cztery dni. Wytrawna twórczyni treści uchwyciła wideo z sesji zdjęciowych podczas prac nad produkcją kalendarza i dzieli się klipami zza kulis na swoich stronach OnlyFans i TikTok.

„Dla mojego pierwszego kalendarza, oczywiście, chciałam zrobić coś niestandardowego, aby zarówno kobiety jak i mężczyźni mogli z tego korzystać”, powiedziała Alexis. „Moją inspiracją/wizją przy tworzeniu obrazów do tego kalendarza była esencja boskiej kobiecości i równowaga pomiędzy delikatnością i siłą, zodiak z jego elementami i symboliką, miłość własna, rozwój i po prostu bycie Epicką AF.”

„Mój kobiecy zespół, Ashley Campbell, fotograf, Stephanie Aguilar, makijażystka i Bianca Rahim, stylistka, naprawdę włożyły serce w ten magiczny projekt i naprawdę stworzyłyśmy coś wyjątkowego i artystycznego. Jestem niezmiernie dumna z każdej z tych kobiet, z tego kalendarza i z siebie samej. Wiem, że fani pokochają to, co stworzyliśmy i będą absolutnie zachwyceni spędzeniem ze mną 2022 roku.”

Aby jeszcze bardziej rozpieścić fanów, do każdego kalendarza Alexis Fawx „Epic” 2022, dołączone jest również specjalne zdjęcie podpisane przez Alexis.

Kalendarz można kupić na stronie FawxShop.com.

Natomiast więcej na temat Alexis Fawx, dowiedzieć się można na TwitterzeInstagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.