Kaiia Eve zostałą nazwana przez SpankChain styczniową 'SpankMate’ miesiąca

Urocza Kaiia Eve została uznana za styczniową SpankMate miesiąca przez SpankChain. SpankChain oferuje modelkom z branży dla dorosłych rozwiązania płatnicze oparte na blockchain’ie i honoruje raz w miesiącu modelki, które korzystają z ich platformy tytułem SpankMate.

Insane Coeds

Kaiia Eve jest wysoko ceniona w branży dla dorosłych i zawsze jest gotowa pomóc swoim koleżankom modelom w osiągnięciu sukcesu, oferując wskazówki, jak odnieść sukces w przestrzeni kamerek i tworzeniu treści online. Kaiia używa należącego do SpankChain SpankPay, aby zaoferować swoim fanom inne opcje płatności i wzięła udział w Spank Pop Shots, który oferuje pakiety NFT.

“SpankChain to firma i marka, z którą pracuję od samego początku“ – powiedziała Kaiia. “Jestem zaszczycona, że zostałam uznana za pierwszą SpankMate z 2023 roku“.

Kaiia również niedawno gościła w nowym podcaście swojej koleżanki po fachu, Sinn Sage o nazwie Sage Advice. W swoim wywiadzie Kaiia omawia swoją karierę i odpowiada na pytania fanów. Posłuchajcie odcinka z udziałem Kaii na Spotify, Stitcher lub Apple Podcasts

Śledźcie karierę Kaii Eve na Twitterze i Instagramie. Fani mogą subskrybować jej OnlyFans na KaiiaEve.world lub kupić klipy z jej sklepu ManyVids, a jej oficjalna strona KaiiaEve.com, zawiera wiele treści które dostarczą wielu przyjemności podczas oglądania. Aby uzyskać pełną listę linków Kaii, odwiedźcie thekaiiaeve.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.