Kaiia Eve podzieli się swoją wiedzą na YNOT’s Cammunity

Kaiia Eve, która w ciągu swojej trzyletniej kariery zdążyła zgromadzić całkiem sporą rzeszę fanów w sieci, jest gotowa pomóc innym twórcom w rozwoju ich marki. W ramach wydarzenia ‘YNOT’s Cammunity’, Kaiia będzie prelegentką na panelu ‘Budowanie własnego wizerunku online’. Panel odbędzie się we wtorek, 12 października o godzinie 20:00.

Jest to temat bliski jej sercu, ponieważ Kaiia rozpoczęła swoją karierę jako modelka i twórczyni treści, która podczas kręcenia mainstreamowego porno, nadal używa pokazów przed kamerką jako źródła dochodu. Wraz z innymi prelegentami, Kaiia opowie wszystko, czego nauczyła się o zdobywaniu i utrzymywaniu fanów, jak również o tym co robić, aby fani byli zadowoleni i nie odchodzili.

„Jestem bardzo zaszczycona i podekscytowana, że będę częścią tej niesamowitej grupy prelegentów,” skomentował Kaiia. „Wszyscy zaczynaliśmy w tym samym miejscu i nie mogę się doczekać, aby podzielić się wszystkimi moimi wskazówkami i pomysłami, a także pomóc moim koleżankom modelkom rozwijać się i osiągać sukcesy. Dziękuję Jayowi i Connorowi za to, że zawsze przychodzą z radosną konwencją dla wykonawców i innych w przemyśle dla dorosłych.”

YNOT Cammunity jest to wydarzenie nastawione na modelki i twórców, które oferuje warsztaty i daje możliwość osobistego poznania twórców, a także wiele innych osób z branży. Wydarzenie kończy się rozdaniem nagród YNOT Cam Awards, w którym Kaiia otrzymała nominację dla ‘Najlepszej Wytatuowanej Modelki’.

Jeżeli chcesz śledzić rozwój kariery Kaiia Eve, odwiedź jej profil na Twitterze oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.