Kaiia Eve otrzymuje nominację do nagród AVN i TEA

Kusząca, wytatuowana gwiazda, Kaiia Eve, miała doskonały rok 2021, a 2022 zapowiada się jeszcze lepiej. Kaiia jest niezwykle podekscytowana swoimi niedawnymi nominacjami do nagrody AVN w kategorii Ulubiona Gwiazda Klipów Indie oraz Trans Erotica Awards (TEA) w kategorii Najlepszy Kobiecy Wykonawca nie Trans.

SexShop112.pl

AVN Ulubiona Gwiazda Klipów Indie

Kaiia jest dobrze znana z treści klipów, które tworzy, a teraz jest czas dla jej fanów, aby pokazać swoje uznanie dla jej pracy i sprawić, że ich głosy zostaną usłyszane. Codziennie do soboty 22 stycznia można oddać jeden głos, a wszystko, co jest potrzebne, to darmowe konto AVN Stars. Aby zagłosować na Kaiię, kliknij tutaj.

„Jestem absolutnie zaszczycona nominacją w tegorocznym AVN Fan Awards,” wyraziła Kaiia „Wróciłam z pełną siłą po spowolnieniu w 2020 roku i jestem zachwycona, że cała moja ciężka praca się opłaciła. Dziękuję wszystkim moim fanom, którzy pomogli mi się tu dostać”.

Nagrody AVN odbędą się wirtualnie i będą transmitowane na żywo na AVNAwards.com.

TEA Najlepszy Kobiecy Wykonawca nie Trans

Debiutancka scena Kaiia dla GenderX była szalenie popularna i bez wątpienia odegrała rolę w nominacji TEA. Wydarzenie Trans Erotica Awards odbędzie się na żywo, 13 marca 2022 roku w Hollywood.

„To moja pierwsza nominacja TEA i jestem całkowicie podekscytowana i przeszczęśliwa!” powiedziała Kaiia. „To zaszczyt zostać docenioną podczas tak inkluzywnego pokazu nagród”.

Więcej informacji na temat TEA uzyskać można na stronie TheTEAShow.com. Pełna lista nominowanych znajduje się tutaj.

Aby obserwować rosnącą karierę Kaii odwiedź jej stronę internetową KaiiaEve.com oraz śledź ją na Twitterze oraz OnlyFans.

Redarena.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.