Kaiia Eve opowiada o korzyściach niskiego wzrostu w magazynie Hustler

Drobna aktorka i modelka Kaiia Eve pojawiła się w listopadowym numerze magazynu Hustler, aby przeprowadzić zabawny wywiad. Artykuł zatytułowany 'Small Meets Tall’ przedstawia filigranowe aktorki przeprowadzające wywiady z wysokimi modelkami i na odwrót.

ILoveBlackGirls

W zabawnie przemyślanym artykule 'Small Meets Tall’, mierząca zaledwie 150 cm Kaiia Eve została przepytana przez fetyszową modelkę Blondi, która mierzy 198 cm. Z kolei Kaiia przeprowadziła wywiad z Sarą Button, która ma 188 cm wzrostu.

Kaiia w swoim wywiadzie zdradza, że wykorzystuje swoją drobną posturę na swoją korzyść podczas nagrywania, ponieważ wszystko wokół niej wygląda na jeszcze większe. Natomiast w przypadku pracy z partnerem o ponadprzeciętnej wielkości, Kaiia upewnia się, że zanim przystąpi do akcji jest dobrze rozciągnięta. Drobna aktorka omawia również swoje występy dla Evolved Fights i jak jej rozmiar jest jej tajną bronią podczas wrestlingu.

„Miałam dużo zabawy będąc przesłuchiwaną przez Blondi dla Hustlera,” skomentowała Kaiia. „Myślę, że to interesujące usłyszeć historie od wykonawców, którzy nie są 'przeciętnego’ wzrostu i jak to może wpłynąć na nasze kariery”.

Numer z wywiadem Kaii Eve dostępny jest online na stronie Hustlera.

Śledźcie rosnącą karierę Kaii Eve na Twitterze i Instagramie. Fani mogą subskrybować jej OnlyFans na KaiiaEve.world lub kupić jej klipy w sklepie na ManyVids. Jej oficjalna strona, KaiiaEve.com ma mnóstwo treści, a pełna lista linków Kaii, dostępna jest na thekaiiaeve.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.