Jupiter Jetson powraca do tworzenia muzyki oraz ma nową stronę na Pornhubie

Wytatuowana rudowłosa MILF Jupiter Jetson nieustannie jest zajęta budowaniem swojej marki i dążeniem do zdobywania nowych fanów oraz uszczęśliwianiu obecnych. Teraz Jupiter z dumą pochwalić się może swoją muzyką dostępną na Spotify oraz pomyślną weryfikacją strony na Pornhubie.

'

Jupiter Jetson ma nową EP’kę dostępną na Spotify, która jest jej powrotem do muzyki. Na mini albumie znalazło się pięć utworów: Over, Terminal, Grandma’s Boy, Head Case i Berlin. Jej charakterystyczny, mocny głos i unikalne brzmienie, przyciąga porównania do Stevie Nicks, Miley Cyrus i Amy Winehouse.

Zanim Jupiter weszła do branży, tworzyła muzykę jako popowa alternatywna wokalistka/autorka piosenek w Niemczech i zdobyła wówczas wielu zwolenników. Teraz, gdy jej muzyka jest dostępna na Spotify, a wkrótce także na iTunes, Apple Music, YouTube Music, SunCloud i innych platformach muzycznych, dotrze do zupełnie nowej grupy fanów.

Wszystkie pięć nowych utworów Jupiter znaleźć można tutaj. Nie zapomnijcie nacisnąć serduszka, aby dodać utwory do swojej listy ulubionych piosenek, a zarazem dać znać Spotify, jak bardzo wam się podobają.

Jupiter uruchomiła również swoją stronę na Pornhub która została pomyślnie zweryfikowana. Obecnie na stronie znajdują się cztery filmiki – jeden z jej muzyką i trzy filmiki z Willem Tile. Jupiter planuje dodawać treści co tydzień, więc na pewno warto ją obserwować, tym bardziej że jest to zarówno darmowe jak i bardzo proste. Wystarczy wejść na jej stronę i nacisnąć przycisk „Subskrybuj” w prawym górnym rogu.

„Ciężko pracowałam, aby moja nowa muzyka i treści dla dorosłych były dostępne dla wszystkich, aby każdy mógł się nimi rozkoszować i cieszyć”, powiedziała Jupiter Jetson. „moje prace spotkały się ze wspaniałą reakcją, a to mnie ekscytuje i sprawia, że chcę publikować więcej na obu platformach. I kto wie, może w mojej przyszłości pojawi się trasa koncertowa”

Aby być na bieżąco ze wszystkim co się dzieje u Jupiter Jetson śledźcie ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.