Jupiter Jetson oficjalnie uruchamia swoje OnlyFans

Kiedy fani biuściastej oszałamiającej, wytatuowanej rudej MILF Jupiter Jetson o coś proszą, ona tego słucha. Fani wielokrotnie prosili ją o otwarcie konta na OnlyFans i teraz Jupiter spełniła ich życzenie. W zeszłym tygodniu Jupiter Jetson otworzyła swoje konto na OnlyFans.

ILoveBlackGirls

Po długim czasie oczekiwania, Jupiter Jetson uruchomiła swój OnlyFans onlyfans.com/jupiterjetson, a w dodatku przez ograniczony czas można się do niego zapisać za darmo. Fani, którzy chcieli być na bieżąco z jej niegrzecznymi przygodami i otrzymywać ekskluzywne treści, powinni jak najszybciej skorzystać z tej okazji.

Ostatnio Jupiter nagrała sceny z Adamem Godsharkiem, Nacho Vegą i Sinn Sage oraz nakręciła wiele nowych zestawów zdjęć z niesławnym Victorem Von. Codziennie publikuje posty i wysyła wiadomości kilka razy dziennie. Subskrybenci mogą rozmawiać bezpośrednio ze swoją ulubioną rudowłosą wschodzącą gwiazdą MILF, zaglądając na jej DM.

Jupiter oferuje pakiety VIP/GFE – subskrybenci mogą napisać do niej po więcej szczegółów. Ten kto rozpieści Jupiter napiwkami, może być pewien, że ona również jego rozpieści.

„Pracowałam naprawdę ciężko, aby ściągnąć wszystkie moje treści razem, więc mam wiele do zaoferowania moim subskrybentom OnlyFans. Doceniam moich fanów i chcę, aby mój OnlyFans był najlepszym miejscem dla nich, aby cieszyć się moimi ekskluzywnymi treściami.” powiedziała Jupiter Jetson. „Kiedy nie jestem na planie filmowym dla studiów, to właśnie tam idzie cała moja energia. I jak dotąd, reakcja była znakomita… tak jak lubię”.

Wszystkie linki Jupiter Jetson znaleźć można pod adresem allmylinks.com/jupiterjetson.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.