Julie Smith z Primetime Cams jest najnowszym gościem podcastu Adult Site Broker Talk

Julie Smith założycielka i współwłaścicielka Primetime Cams jest gościem tego tygodnia w Adult Site Broker Talk. W najnowszym odcinku dowiecie się czym jest Primetime Cams, jak działa i dlaczego powinniście zacząć korzystać z tej platformy.

'

Julie Smith jest nowa w branży dla dorosłych, ponieważ swoją karierę zaczęła w lutym 2021 roku. Wcześniej pracowała w branży turystycznej, zajmując kilka stanowisk związanych z obsługą klienta, gdzie nauczyła się jak istotne jest odpowiednie zadbanie o potrzeby klienta. Z silną pasją do innowacji, tworzenia i osiągania dobrego efektu, Julie lubi uczyć się nowych umiejętności, słuchać muzyki i podróżować w swoim wolnym czasie.

Primetime Cams jest niezależną platformą, zapewniającą jedno wspólne miejsce w którym można spotkać modelki i modeli z różnych platform, takich jak Chaturbate, BongaCams, StripChat, LiveJasmin i innych. Strona zapewnia członkom unikalne i dostosowane do ich upodobań doświadczenie, przy użyciu najnowszych technologii i fantastycznych funkcji i umieszcza fanów przed ich ulubionymi wykonawcami na jednej platformie. Ich celem jest połączenie modeli i ich fanów, a także bycie stroną, która wyrówna szanse dla wszystkich wykonawców pokazów na żywo.

“Julie była zachwycona rozmową“, stwierdził Bruce, gospodarz pokazu i dyrektor generalny Adult Site Broker. “Jej unikalne podejście powinno być znaczącą korzyścią dla tego biznesu“.

Możecie posłuchać rozmowy z Julie i dowiedzieć się więcej o niej oraz o Primetime Cams na adultsitebrokertalk.com

Śledźcie Primetime Cams na Twitterze.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym strony dla dorosłych, spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich stronę internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledźcie ich poczynania na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.