Jenna Starr wystąpiła w najbardziej popularnej scenie Brazzers w 2021 roku

Ognista scena „Fucking The Slutty Scrunchie Lickalikes” blondwłosej Jenny Starr znalazła się na szczycie listy najbardziej viralowych scen 2021 roku, przygotowanej przez Brazzers.

'

Nakręcona w marcu 2021 roku scena przedstawia Jennę w niezapomnianym trójkącie z Kayley Gunner i Kyle’em Masonem i zgromadziła już ponad milion wyświetleń. Brazzers poinformowało na Twitterze, że ten hardcorowy filmik zajął pierwsze miejsce w rankingu 2021 Rewind To Unwind, jako najczęściej oglądana scena z 2021 roku na stronie Brazzers.com.

Dodając kontekst do tego niesamowitego wyczynu, wideo to było dopiero trzecią hardcorową sceną Jenny wyprodukowaną w studio.

„Myślę, że to niesamowite, że tak wiele osób obejrzało i polubiło ten film” – powiedziała Jenna. „Bawiłam się bajecznie podczas jego tworzenia. Zabawa z Kayley i Kyle’em to świetna zabawa”.

„To jest szalone. Zaczęłam swoją karierę w rozrywce dla dorosłych w lutym zeszłego roku, scena ukazała się w marcu, a teraz jestem w najczęściej oglądanym filmie z 2021 roku na Brazzers.com!”

W „Fucking The Slutty Scrunchie Lickalikes„, Jenna występuje w roli gorącej laski, która ma romans ze swoją współlokatorką, Kayley Gunner. Jej chłopak, Kyle Mason, jest nieświadomy, ale kiedy Kayley nie może powstrzymać swoich pragnień wobec Jenny, on znajduje się w środku gorącego trójkąta.

Ostatnio też, Captain Jack z AdultDVDTalk przeprowadził wywiad z Jenną, w którym opowiedziała o jej wejściu w świat rozrywki dla dorosłych. Jenna opowiedziała o wpływie COVID, który sprawił, że zmieniła swoją karierę z właścicielki firmy kosmetycznej na modelkę i influencerkę. To właśnie jej ogromna popularność na portalach społecznościowych doprowadziła ją do możliwości zaistnienia w świecie rozrywki dla dorosłych.

Aby na bieżąco obserwować jak Jenna Starr staje się jedną z największych gwiazd w branży, śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz Onlyfans.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Brazzers.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.