Jenna Starr chce przyspieszyć swoją karierę dzięki Star Factory PR

Twórczyni treści erotycznych Jenna Starr podpisała umowę ze Star Factory PR na usługi reklamowe. Firma będzie reprezentować Jenne i pomoże jej w budowaniu swojej marki oraz zwiększeniu jej zasięgów i możliwości medialnych.

Jenna jest jedną z najgorętszych nowych artystek, które pojawiły się w przemyśle rozrywki dla dorosłych. Po tym, jak pandemia COVID zakłóciła jej dobrze prosperujący biznes kosmetyczny, Jenna zmieniła kierunek, aby znaleźć udaną nową karierę na OnlyFans.

„Jenna jest piękna, inteligentna i seksowna,” powiedziała Tanya z Star Factory PR . „Ma potencjał i możliwości, aby stać się gwiazdą pierwszej klasy. Fani są do niej przyciągnięci, łączą się z nią. Jenna Starr to kobieta, którą trzeba obserwować”.

Seksowna blondynka dumnie prezentująca swoją piękną, dużą pupę szybko zdobywa fanów na całym świecie. Po jej natychmiastowym sukcesie na platformie społecznościowej premium, firma produkcyjna Brazzers zwróciła się do wschodzącej gwiazdy, aby zaprezentować jej pierwszą scenę seksu hardcore. Jenna nakręciła kilka scen dla Brazzers, a trzecia z nich zgromadziła ponad milion wyświetleń. Dostrzegając popularność Jenny, firma produkcyjna zaczęła nawet wykorzystywać jej wizerunek w swoich kampaniach reklamowych.

„Patrzyłam na wiele firm, ale ciągle wracałam do Tanyi,” powiedziała Jenna. „Ona zna tę branżę jako performerka i jako publicystka. Ma doświadczenie, które pomoże mi rozszerzyć i rozwinąć moją markę.”

Dzięki współpracy ze Star Factory PR, można się spodziewać, że w najbliższym czasie jeszcze nie raz usłyszymy na temat wschodzącej gwiazdy.

Aby lepiej poznać Jenne Starr odwiedź jej profil na Twitterze, Instagramie oraz Onlyfans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.