Jenna Sativa nawiązała współpracę z Adult Time

Adult Time ogłosiło trzymiesięczną współpracę z Jenną Sativą rozpoczynającą się w sierpniu, która obejmuje nagranie ekskluzywnej sceny z udziałem gwiazdy która ukaże się w październiku.

Insane Coeds

Nowe partnerstwo pomiędzy Adult Time i Jenną Sativą zaoferuje fanom możliwość lepszego poznania Jenny jako przedstawicielki online giganta streamingowego poprzez sesje zdjęciowe, specjalne sceny, wywiady i aktywne kampanie w mediach społecznościowych.

„Jestem podniecona tą 3-miesięczną współpracą z Adult Time! Jestem wiecznie wdzięczna wielu niesamowitym duszom, które wspierały mnie na planie i poza nim przez te wszystkie lata. 8 lat i 88 scen w strefie członków Adult Time!” powiedziała Sativa. „To naprawdę była dzika jazda i mam nadzieję, że wszyscy cieszycie się moimi scenami tak bardzo jak ja”.

Sativa od dawna jest jedną z ulubionych gwiazd na Adult Time, występując w lesbijskich scenach dla Girlsway takich jak “Caught Between Duty and Booty”, czy “A Strapping New Neighbor”, jak również w scenach dla All Girl Massage jak na przykład “She Knows What I Like” oraz “After Today…!”.

Upewnij się, że śledzisz @AdultTimeCom i @MyHighMuse (Jenna Sativa) na Twitterze, aby być na bieżąco ze wszystkim co będą razem robić. Sprawdź też sceny Jenny na platformie Adult Time pod adresem AdultTime.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.