Jay Moyes z High-Octane Heart Media gości w Adult Site Broker Talk

Jay Moyes z High-Octane Heart Media jest gościem w podcaście Adult Site Broker Talk. Podczas programu Jay dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym PR w branży dla dorosłych.

'

Jay Moyes wcześniej spędził lata w AVN, a przed High Octane pracował w Black and Blue Media z nieżyjącą już Sherry Ziegelmeyer. Jego klientami są między innymi sklep BDSM The Dungeon Store i feryszowe franczyzy Mistress Cyan, takie jak Sanctuary LAX i DomCon.

Jay rozmawia z Bruce’em o początkach swojej pracy w branży dla dorosłych i o 6 latach spędzonych w AVN, gdzie, jak to określił, zdobył swój “licencjat z porno“. Dalej Joy omawia jak zmienił się przemysł, szczególnie biorąc pod uwagę popularność dzisiejszych fanowskich stron premium, co dokładnie robi jako publicysta w przemyśle dla dorosłych i czym różni się PR od marketingu. Rozmowa przechodzi następnie do tego, czego Jay nauczył się w tym biznesie, jak znaleźć i jakie są cechy dobrego publicysty i wiele więcej.

Bruce, gospodarz programu: „Jay jest długoletnim członkiem społeczności i był fascynującym gościem. Jestem pewien, że spodoba wam się nasza pogawędka”.

Możecie posłuchać Jaya Moyes na Adult Site Broker Talk pod adresem adultsitebrokertalk.com.

Skontaktować z Jayem Moyesem można za pośrednictwem jego strony highoctaneheart.com.

Adult Site Broker pomaga w sprzedawcom i kupującym strony dla dorosłych, spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich nową stronę internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledźcie ich poczynania na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.