Jane Wilde zdobywa nagrodę AVN za Najlepszą Grupową Scenę Seksualną Trans

Jane Wilde z dumą ogłasza, że udało jej się w sobotnią noc, zdobyć trofeum AVN za Najlepszą Grupową Scenę Seksualną Trans na cześć jej limitowanej serii ‘Succubus’ od BurningAngel Entertainment/Adult Time.

'

W tym wybuchowym thrillerze – „niesamowitym hołdzie dla kina grindhouse„, według reżysera i scenarzysty Joanny Angel – utalentowana Jane, która dzieli tę cenioną nagrodę z supergwiazdą trans Aubrey Kate i Small Hands, gra Mary, ciężarną kobietę, której narzeczony zaginął po solowym świętowaniu wieczoru kawalerskiego w lokalnym klubie ze striptizem.

„Chcę podziękować ludziom z AVN za docenienie niesamowitego talentu i ciężkiej pracy, która została włożona w nakręcenie Succubus i za nagrodzenie mnie w tym roku trofeum za Najlepszą Grupową Scenę Seksualną Trans,” powiedziała Wilde o wyróżnieniu.

„Jest tak wielu niesamowitych wykonawców, którzy byli nominowani obok mnie w tym roku i mam dla nich tak wiele szacunku, ponieważ wszyscy wiemy, ile godzin pracy i zaangażowania wymaga kręcenie takich filmów. Dziękuję więc Joannie Angel, Mike’owi Quasarowi, Aubrey Kate, Small Hands i genialnej ekipie z BurningAngel i Adult Time za wprowadzenie tej niesamowitej wizji w życie.”

Lista laureatów nagród AVN 2022 dostępna jest tutaj.

Więcej na temat Jane Wilde dowiedzieć się można, śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.