Jane Wilde nominowana do czterech nagród XBIZ za rok 2022

Modelka, aktorka i gwiazda filmów dla dorosłych, Jane Wilde, świętuje cztery nominacje do nagrody XBIZ za swoje wyjątkowe osiągnięcia na ekranie w tym roku, z czego trzy z czterech nominacji upamiętniają jej występy dla Evil Angel.

Utalentowana odtwórczyni głównej roli zdobyła nominację jako Kobiecy Wykonawca Roku, a także Najlepsza Scena Seksu – Gonzo za Anal Stars 3 (z Sethem Gamble & Zac Wild), Showcase Wykonawcy Roku (Jane Wilde Is AGAPE) oraz Najlepsza Scena Seksu – Showcase Wykonawcy za Jane Wilde Is AGAPE (z Jaxem Slayherem & Prince Yahshua).

„Ludzie z XBIZ muszą oglądać tak wiele filmów z tak wieloma wykonawcami dla tak wielu studiów, więc to zawsze wielki dreszczyk emocji, kiedy widzisz swoje nazwisko na liście nominowanych,” powiedziała Wilde. „Byłam więc SUPER podekscytowana, gdy dowiedziałam się, że dostałam cztery nominacje do nagród, w tym Female Performer of the Year.

„Chcę podziękować XBIZ za uznanie mojej pracy za godną nominacji, jak również wyrazić wdzięczność Jonniemu Darkko i Evil Angel za danie mi możliwości pracy dla tak wysokiej rangą platformy, poszerzenia bazy fanów i zdobycia niesamowitych nominacji do nagród! Zdecydowanie doceniam to wsparcie!”

Rozdanie nagród XBIZ Awards w 2022 roku odbędzie się 9 stycznia 2022 roku w Hollywood Palladium. Członkowie branży mogą oddawać swoje głosy we wszystkich kategoriach na stronie XBIZ.net, natomiast kategorie w których fani mogą głosować na swoje ulubione gwiazdy dostępne są tutaj. Pełna lista nominowanych do nagród XBIZ 2022 dostępna jest pod tym adresem.

Aby lepiej poznać Jane Wilde odwiedź i śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.