Jaaden Kyrelle ujawnia rekordowe zarobki z OnlyFans

Gwiazda OnlyFans, Jaaden Kyrelle, która znajduje się wśród 0,04% najlepiej zarabiających osób na popularnej stronie, jest w blasku reflektorów po tym, jak jeden z jej filmików na TikTok, „Show Your Degree then Show How Much You Make”, stał się viralem na WorldStarHipHop.

CaliTeens

Jaaden Kyrelle to modelka, influencerka i supergwiazda OnlyFans (top 0.04%), która rozpoczeła swoją karierę we wrześniu 2020 roku. Z 400 zwolennikami na swoich stronach w mediach społecznościowych i górą długu w college’u, drobna dziewczyna z Oregon wiedziała, że ma naturalny talent i atrakcyjność, aby stać się popularnym twórcą treści online.

18-sekundowy klip od WorldStarHipHop, 'Shorty Graduated College at 19 But You Won’t Believe How Much Bread She’s Pulling In!’, przedstawia modelkę w czapce i todze, dumnie trzymającą oprawiony tytuł licencjata kryminologii i sprawiedliwości kryminalnej, po czym ujawnia swoją oszałamiającą listę zarobków – w sumie 843’366.51$ – w ciągu ostatnich sześciu miesięcy pracy na OnlyFans!

Kyrelle, która przyznaje, że jej aspiracje zostania obrońcą w sprawach karnych zostały odłożone na później, podczas gdy ona zarabia pieniądze na swojej stronie OnlyFans. Modelka zachwyca się tym, że wideo „na pewno przyciągnęło uwagę wszystkich”.

Dodaje również, że jest wdzięczna za swój sukces na OnlyFans, ponieważ platforma społecznościowa „dała mi możliwość spłacenia mojego długu z tytułu studiów bez konieczności zaciągania kredytu studenckiego, a to jest coś, czemu trudno zaprzeczyć, jako duży plus”.

W tym tygodniu Kyrelle oferuje nowym subskrybentom OnlyFans 35% zniżkę przez 31 dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Jaaden Kyrelle? Znajdź i śledź ją na Twitterze, Instagramie i OnlyFans. Wszystkie linki społecznościowe Kyrelle można znaleźć pod adresem linktr.ee/jaadenkyrelle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.