Haley Reed jest gotowa do wzięcia udziału w podcaście Happy Hour

Naturalna, szczupła i seksowna blondynka o zielonych oczach, typowa dziewczyna z sąsiedztwa, Haley Reed, będzie miała okazję po raz pierwszy wystąpić, w nieodpowiedzialnym, ale zawsze zabawnym podcaście Happy Hour.

'

Haley Reed dołączy do Raya i Matta, ekipy Happy Hour Podcast, na godzinę ekscytującej zabawy, która rozpocznie się o 2 w nocy czasu polskiego. Całość będzie można oglądać na żywo na Facebook’u. Podczas rozmowy na pewno pojawią się tematy związane z jej nowymi scenami dla Slayed, Devil’s Film i Dogfart, jej najnowszy DVD z Tushy Raw, Bang Bros i Fantasy Massage, OnlyFans oraz z tym, co Haley robi, kiedy nie jest na planie.

Oczywiście, jej wywiad stanie się jeszcze bardziej szalony, kiedy w jego trakcie wszyscy razem zagrają w różne gry imprezowe, a gospodarze przedstawią piwo tygodnia. To ponad godzina rozrywki, która rozbawi słuchaczy i sprawi, że będą się cieszyć, że zostali w sobotnią noc w domu.

„Jestem bardzo podekscytowany tym wywiadem. Ray i Matt wyglądają na takich, którzy wiedzą, jak się dobrze bawić. Na pewno razem będziemy się dobrze bawić. Poza tym podoba mi się zaprojektowana przez nich ulotka – fajnie, że robią coś więcej dla swoich gości” – powiedziała Haley Reed.

Po emisji wywiadu na żywo na Facebook’u, będzie on dostępny w formie wideo na kanale YouTube Happy Hour Podcast. Fani Haley, którzy przegapią oryginalną audycję, będą mogli słuchać jej też na Spotify, Google Podcasts, iHeart Radio, TuneIn, Stitcher oraz na stronie internetowej thehhpod.com.

Więcej na temat Haley Reed dowiedzieć się można śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz subskrybując jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.