Gwiazda Jackass Steve-O uruchamia własną stronę 18+

Gwiazda popularnego programu ‘Jackass’ emitowanego przez stację MTV, Steve-O uruchomił nową stronę internetową Steve-O Raw, ponieważ miał dosyć restrykcyjnych ‘wytycznych dla społeczności’ w portalach społecznościowych.

CaliTeens

Program w którym w latach 2000-2002 występował Steve-O, przedstawiał grupę ludzi wykonujących różne szalone, szokujące, a także często, masochistyczne i niebezpieczne popisy kaskaderskie. Wariackie wyczyny bohaterów ‘Jackass’ stały się światowym fenomenem, który dodatkowo doczekał się 3 filmów, a czwarty pojawi się w kinach już za miesiąc.

Nowa strona Steve-O jest miejscem gdzie pojawiać się będą wszystkie treści jakie twórca nakręcił podczas swojej kariery, a które z powodu restrykcyjnych zasad platform społecznościowych nie mogły wcześniej zostać opublikowane. Tym co łączy te treści i sprawia że jest to strona tylko dla dorosłych jest pojawiająca się w wyczynach Steve-O nagość.

Jak w jednym z wywiadów wyjaśnił twórca „ Ta strona gości wszystkie moje wyraźne, nieocenzurowane treści, a jest tego sporo”. Na stronie znaleźć można między innymi nie opublikowane wcześniej materiały z Jackassów i komediowych występów „Gnarly„. Do tego strona ma oferować materiały nie zawierające cenzury, cięć czy brakujących scen.

To jednak nie wszystko co oferuje Steve-O na swojej stronie. Wszystkie osoby które dołączą do Steve-O Raw, otrzymają również pierwszeństwo do biletów na występy i możliwość spotkania i przywitania się ze Steve-O podczas występów, dostęp do ekskluzywnych transmisji na żywo, zniżki na towary czy nawet możliwość spotkania się ze Steve-O i jego ekipą w Los Angeles lub San Diego.

Więcej informacji na temat strony uzyskać można na steveoraw.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.