Goddess Lilith zapowiada nowy cotygodniowy pokaz z torturami na MFC

Wielokrotnie nagradzana, ciesząca się międzynarodową sławą Domina, luksusowa Mistrzyni i modelka, Goddess Lilith ogłosiła nowy cotygodniowy program na żywo na MyFreeCams (MFC). W nocy w każdą środę jej fani i niewolnicy będą przyklejeni do swoich telefonów, komputerów lub tabletów podczas specjalnego pokazu tortur.

'

Goddess Lilith, jest gotowa na przejęcie władzy, dzięki pokazowi tortur na MFC z Jej seksowną podwładną Isabelle_Babe. W tym nowym cotygodniowym show Domina Lilith będzie robić wredne, ale seksowne rzeczy Isabelle_Babe, która jest prawdziwą masochistką.

Sadystyczna bogini Lilith i masochistka Isabelle_Babe mają ku sobie niezaprzeczalną chemię, która jest gorąca i nie można jej przegapić. Ta para, niczym stworzona w niebie, spotkała się z entuzjazmem i podnieceniem fanów w zeszłym tygodniu, gdy ich pokaz na żywo na MFC miał swoją premierę.

„Isabelle_Babe i ja zdecydowałyśmy się połączyć siły na Wtorki [środa czasu polskiego] z Torturami.” – powiedziała Goddess Lilith. „Dzisiaj wieczorem będzie jeszcze więcej widzów, więc upewnijcie się, że tam będziecie. Co tydzień będzie nowa sadystyczna przygoda, o której wszyscy będą mówić”

Oglądaj Tortury w środy od 3:30 do 6:30 czasu polskiego na profilu MFC Goddess Lilith. Jeśli przegapisz program, to lepiej przygotuj się na karę, a potem zobacz powtórkę show tutaj.

Więcej na temat Goddess Lilith dowiedzieć się można śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.