Goddess Lilith i Milah Romanov łączą siły w specjalnym pokazie na MyFreeCams

Wielokrotnie nagradzana, ciesząca się międzynarodową sławą Dominatrix, Mistrzyni, Fetyszystka i Autorka Goddess Lilith, oraz wielokrotnie nominowana do nagród, pełna krągłości profesjonalna humiliatrix Milah Romanov łączą siły na specjalnym pokazie na żywo Double Domme MFC w najbliższą niedzielę, 16 stycznia, o godzinie 14.

'

Jeżeli poszukujecie silnych wrażeń na niedzielę, to miejscem w którym należy się pojawić jest pokój MyFreeCams Goddess Lilith. Łączy ona siły z Milah Romanov, aby zaoferować ich prawdziwie unikalną markę Kobiecej Dominacji podczas pokazu na żywo na MFC. Jeśli szukasz rzadkiej okazji, aby służyć obu brutalnym pięknościom naraz, to jest to właśnie to. Obie Panie lubią erotyczne upokorzenie, rogaczy, siadanie na twarzy i wiele więcej, a wejście do ich pokoju MFC sprawi, że będziesz posłuszny ich kaprysom.

Bogini Lilith żąda hołdów poprzez swoją Akcję MFC, aby zapewnić, że pokaz na żywo dojdzie do skutku. Cel jest obecnie zrealizowany w 80%. Hołdy można składać pod tym adresem.

„Wielu z moich subów i niewolników cieszyło się Milah i mną na naszych foot party i innych wydarzeniach, więc pomyślałam, dlaczego nie zaoferować specjalnego pokazu Double Domme! Jest to świetny sposób, aby rozpocząć 2022 i mieć bezpieczną imprezę z domu. Jeśli ten pokaz pójdzie dobrze, może to być regularna rzecz. Bądź tam i upewnij się, że złożysz hołd, zanim wejdziesz do pokoju”, mówi Goddess Lilith.

Więcej na temat Goddess Lilith dowiedzieć się można śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans. Natomiast aby lepiej poznać Milah Romanov również śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.