Goddess Lilith dodaje kolejne trofeum do swojej kolekcji

Wielokrotnie nagradzana, znana na całym świecie Domina i modelka fetyszowa Goddess Lilith zdobyła swoje drugie trofeum za jej występy przed kamerką na żywo w 2022 roku, tym razem jest to nagroda od Fleshbot Awards.

Pomimo podróżowania po kraju i świecie w tym roku, Goddess Lilith znalazła całkiem sporo czasu na robienie pokazów na żywo przed kamerką i zdecydowanie jej się to opłaciło. Jej fetyszowe pokazy na wielu platformach zrobiły ją jeszcze bardziej popularną i przyniosły nowy legion poddanych, niewolników i fanów. Sprawili oni, że jej pokoje zawsze były wypełnione, a głosy oddane na nią podczas różnych nagród były liczne. Oddanie i głosy fanów pomogły jej zdobyć teraz bardzo pożądane trofeum Modelka przed Kamerką Roku od Fleshbot Awards, co jest dla niej szczególną, pierwszą wygraną otrzymaną od kultowej strony dla fanów.

„Wow, jestem tak szczęśliwa, że zdobyłam tę nagrodę! Kocham Fleshbot i kiedy moi niewolnicy, suby i fani podążają za moimi poleceniami i głosują na mnie. Dziękuję, Fleshbot, za tę nagrodę. Nie mogę się doczekać, aż wkrótce będę mogła trzymać ją w rękach!” powiedziała Bogini Lilith.

Pełna lista zwycięzców 2022 Fleshbot Awards znajduje się tutaj.

Śledźcie Goddess Lilith na Twitterze, Instagramie i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.