GoAskAlex rozmawia o niepełnosprawności w pracy seksualnej w podcaście „The Only One in the Room”

GoAskAlex została niedawno uhonorowana jako wyróżniony gość na otwierającym oczy odcinku podcastu „The Only One in the Room” z gospodarzem Laurą Cathcart Robbins, która nawiązując do tytułu podcastu powiedziała „GoAskAlex jest jedyną niepełnosprawną pracownicą seksualną w pokoju”.

Performerka dla dorosłych, modelka i orędowniczka niepełnosprawności otworzyła się na swoją pracę zarówno przed, jak i po operacji kolektomii w 2019 roku, która na zawsze zmieniła bieg jej życia, ale nie powstrzymała jej od tworzenia wyjątkowych treści na ekranie i kultywowania zaciekle lojalnej fundacji fanów i zwolenników.

„To wciąż jest dla mnie bardzo nowe, choć stało się bardzo normalną częścią mojego życia… to wciąż coś, czym sama siebie zaskakuję, zapominam, że to tam jest”, powiedziała Alex do Robbins o swojej stomii i worku stomijnym, który jest wynikiem jej wieloletniej walki z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego, „powstrzymało mnie to od szkoły… spędziłam dużą część mojego dzieciństwa w szpitalu dziecięcym… miałam zaległości w nauce”.

Dalej Alex wyjaśniła, że dwa miesiące po operacji, wróciła do pracy „nie wiedząc jak to wpłynie na moje dochody” i kontynuowała występy dla swoich fanów. „To był trudny czas i rzeczywiście zmagałam się z decyzją o powrocie do pracy seksualnej, ale nieuchronnie po prostu kocham swoją pracę i nie chciałam przestać tego, co robiłam”.

Podczas gdy początkowo próbowała ukryć swoją stomię za pomocą bielizny z wysokim stanem i pasów do pończoch, ostatecznie zdecydowała, że „czasami po prostu chcę być naga” i przyznaje, że otrzymała wiele pozytywnych opinii od fanów, ale zmagała się z wyjaśnieniem swojej sytuacji podczas pokazów na żywo na kamerach.

„To naprawdę wyrywało mnie z przestrzeni, w której byłam podczas występu i prowadziło do rozmów, na które nie byłam wtedy przygotowana… ponieważ mój poziom energii się zmienił, po prostu nie mam już na to energii. Ale fani, którzy przy mnie trwali, kochają mnie jeszcze bardziej niż wcześniej z powodu tej zmiany w moim życiu.”

Aby usłyszeć pełny odcinek podcastu „The Only One in the Room”, odwiedź Apple Podcasts, Stitcher, Podchaser, Listen Notes, Player.FM, TuneIn lub TheOnlyOnePod.com.

Więcej informacji na temat GoAskAlex można znaleźć na stronie GoAskAlexOnline.com, a także na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.