GoAskAlex razem z Prince Margo i Natie Del odpowiada na pytania fanów

GoAskAlex zaprasza fanów do nowej czteroczęściowej serii na jej kanale na YouTube, 'OnlyFans Model Q&A’, gdzie wraz z Prince Margo i Natie Del odpowiada na różnorodną serię pytań, od głęboko osobistych do luźnych pytań pozbawionych sensu.

CaliTeens

Trzy modelki omawiają na Youtube takie rzeczy jak wady i zalety Power Rangers i Wojowniczych Żółwi Ninja, czy hot dog to kanapka i czy umówiły by się z fanem.

„Spotkałam się już wcześniej z moimi fanami”, mówi Del. „Zazwyczaj jest to tylko ciche małe zauroczenie, które mam przez chwilę i zaraz odchodzi”, dodała Alex.

Kiedy dyskutowały na temat używania głowicy od prysznica i elektrycznej szczoteczki do zębów jako zabawek seksualnych, GoAskAlex ujawniła, że jest skłonna do osiągnięcia szczytu przyjemności „w minutę… sama jestem niezwykle multi-orgazmiczna, więc mogę mieć 30 orgazmów i jest to bardzo łatwe… Czuję, że praca seksualna sprawia, że jesteś bardziej zaznajomione ze swoim ciałem”.

Q&A jest to pierwszy raz na kanale Alex, kiedy dołączyły do niej jej przyjaciół na drinki i lekką rozmowę, co ma nadzieję, że będzie robić częściej. „Do tej pory moje filmy miały bardziej poważny ton, z informacyjnymi postami takimi jak ’Ileostomy Q&A’ i ’How to Make Your Home Ostomy Friendly'” wyjaśnia Alex.

„Dzięki tej nowej serii fani mogą zobaczyć bardziej zabawną, pijącą wino, moją stronę, która dzieli się osobistymi historiami, śmieje się z przyjaciółmi i oczywiście odpowiada na pytania, które być może chcieli wiedzieć. Chcę podziękować Natii i Margo za dołączenie do mnie i z niecierpliwością czekam na zamieszczenie większej ilości takich filmów w przyszłości.”

Śledźcie kanał GoAskAlex na YouTube, a także dołączcie do niej na GoAskAlexOnline.com, Twitterze Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.