GoAskAlex publikuje drugą część zabawnej serii na YouTube 'OnlyFans Model Q&A’

GoAskAlex zbiera swój gang na kolejny odcinek, czteroczęściowej serii na YouTube, 'OnlyFans Model Q&A’ – wieczór śmiechu z przyjaciółmi/modelkami Prince Margo i Natie Del, które odpowiadają na pytania fanów, popijając równocześnie napoje dla dorosłych.

'

Podnoszące na duchu i zabawne trio, GoAskAlex, Prince Margo i Natie Del, w drugim odcinku rozważa teorię spiskową, że animowany program telewizyjny 'The Simpsons’ zaskakująco dokładnie przewidział niektóre wydarzenia, któe miały miejsce w ostatnich latach, teorię podróży w czasie, przeszłe (i przyszłe) życia, mało znane ciekawostki o zwierzętach, co kupiłyby, gdyby wygrały na loterii i logistycznym problemie trójkątów:

„Nie możesz skupić się na jednej osobie – ciągle próbujesz zadowolić dwie osoby, więc przełączasz się tam i z powrotem i nie możesz po prostu się zrelaksować i cieszyć się sobą… ale jeśli jest was czworo, możecie zabawiać się dwa na dwa i zamieniać się partnerami i wówczas możesz po prostu skupić się na przyjemności jednej osoby, a jednocześnie mieć różnorodność!” powiedziała Alex.

Natie natomiast opowiedziała się za trójkątem, zauważając, że „intymność jest raczej w trójkącie niż 'we dwoje i na zmianę'”, podczas gdy Margo utrzymywała, że w „trójkątach często jest tendencja że ktoś jest pominiętym i jest to niezręczne… Powiedziałabym, że we czwórkę jest prawdopodobnie lepiej!”.

Aby obejrzeć część 2 i część 1OnlyFans Model Q&A’, odwiedźcie oficjalny kanał GoAskAlex na YouTube i znajdźcie ją na GoAskAlexOnline.com oraz na Twitterze Instagramie.

Śledźcie Natie Del na Twitterze i sprawdźcie jej OnlyFans. Wszystkie jej linki są dostępne na stronie allmylinks.com/Natie.

Prince Margo znajdziecie na Twitterze i OnlyFans, a wszystkie linki Margo znajdują się na allmylinks.com/butt-bones.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.