GoAskAlex publikuje drugą część filmu na temat systemów stomijnych na YouTube

Modelka, twórca treści i aktywistka na rzecz niepełnosprawności GoAskAlex oferuje odppowiedzi oraz pomocne porady dotyczące systemów stomijnych w nowej serii na swoim kanale YouTube, wraz z wydaniem jej najnowszego filmu.

Po opublikowaniu jej pierwszego informacyjnego klipu, “The Difference Between a ‘One Piece’ and a ‘Two Piece”, płomiennowłosa GoAskAlex, która przeszła operację ileostomii w 2019 roku z powodu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, otwarcie omawia zalety i wady każdego systemu i dlaczego jednoczęściowy działa najlepiej dla niej.

W swoim drugim klipie Why I Use a One-Piece, Alex zauważa, że każdy system urządzeń służy innemu celowi, ale osoby o aktywnym stylu życia mogą bardziej cieszyć się swobodą wykorzystując jednoczęściowy system, niż w przypadku systemu dwuczęściowego. „Pierwszy raz użyłam jednoczęściowego, ponieważ dwuczęściowy, którego potrzebowałem był wyprzedany… Byłam zdumiona, gdy tylko go założyłam, pomyślałam sobie 'czuję się jakbym nie miał na sobie niczego’, podczas gdy dwuczęściowy jest tak nieporęczny”.

Na temat swojej serii wideo, Alex mówi, że „moją nadzieją jest to, że poprzez zapewnienie tych darmowych zasobów edukacyjnych, mogę zachęcić innych do bardziej komfortowego życia i nie tylko przetrwać, ale też rozwijać się w swoich ciałach. Moja podróż do zdrowia wymagała wielu prób i błędów, a moim celem w tej serii wideo jest oszczędzenie innym czasu i stresu związanego z samodzielnym dochodzeniem do wiedzy.”

Alex zamieściła również dwa inne edukacyjne klipy na YouTube dla tych, którzy mogą chcieć lepiej zrozumieć proces jej rutyny po operacji i jak żyje na co dzień: “Ileostomy Q&A (one month post-op)” i “Ileostomy Q&A (one year post-op)”.

Więcej informacji o GoAskAlex można znaleźć na GoAskAlexOnline.comTwitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.