GoAskAlex pojawiła się w kolejnym zestawie zdjęć SuicideGirls

Kanadyjska modelka dla dorosłych, performerka i edukatorka seksualna, GoAskAlex która w 2019 roku przeszła operację całkowicie zmieniającą jej życie, ogłosiła premierę swojego najnowszego, trzeciego, zestawu zdjęć na stronie SuicideGirls o nazwie 'Daydreaming’.

'

GoAskAlex (AskAlexSuicide) rozpoczęła swoją karierę w 2014 roku jako modelka webcam i towarzyszka online, natomiast do SuicideGirls dołączyła w 2015 roku. Teraz Alex ogłosiła premierę nowego zestawu zdjęć o nazwie ’Daydreaming’ w popularnym serwisie.

Zdjęcia wykonane przez fotografa ShaineSuicide, są wiosenną kolekcją dla fanów piegowatej, rudowłosej modelki. Jej poprzednia kolekcja zdjęć dla serwisu, ’Baby I’m A-Glazed by You’, była tak popularna, że grupa zdjęć o tematyce słodkiego przysmaku została zakupiona przez serwis i nazwana ’Set of the Day’.

„To zadziwiające, że mój trzeci zestaw zdjęć dla SuicideGirls cieszy się tak dużym zainteresowaniem; jako społeczeństwo nie możemy prowadzić rozmów o alternatywnym pięknie, nie wspominając o ciałach osób niepełnosprawnych” – powiedziała Alex. „Jestem wdzięczna społeczności SuicideGirls za tę niewiarygodną możliwość i dziękuję za szansę podzielenia się z fanami większą ilością siebie, jednocześnie opowiadając się za różnorodnością w naszej branży”.

Fani GoAskAlex mogą sprawdzić nowy album ze zdjęciami na SuicideGirls.com i śledzić jej profil modelki na AskAlex.suicidegirls.com.

Aby dowiedzieć się więcej o GoAskAlex, odwiedź stronę GoAskAlexOnline.com i śledź ją na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.