GoAskAlex ogłosiła oficjalną premierę swojego kalendarza na rok 2023

GoAskAlex funduje fanom 12 miesięcy radości w Nowym Roku wraz z oficjalnym wydaniem jej kalendarza ściennego na rok 2023, dostępnego już do nabycia za pośrednictwem Etsy i jej OnlyFans.

'

Popularna modelka, aktorka, orędowniczka niepełnosprawności i wykonawca, GoAskAlex, która jest pierwszą w branży wykonawczynią ze stomią, zaliczyła sukces z wydaniem jej poprzedniego kalendarza ’Disabled Sex Workers’ w 2021 roku – inspirując lawinę próśb fanów, aby sfotografować i wyprodukować całkowicie nową kreatywną kolekcję na 2023 rok.

“Jestem tak zadowolona, że mogę zaprezentować mój zupełnie nowy kalendarz GoAskAlex 2023 za pośrednictwem moich platform Etsy i OnlyFans, podkreślając moje najnowsze sesje zdjęciowe na tle żywego różnorodnego tła, które zawierają gustowną nagość, bez nadmiernej obsceniczności”, powiedziała Alex. “Do tej pory sprzedałem już całkiem sporo sztuk i zanosi się, że w tym roku znowu sprzedam wszystkie egzemplarze, więc proszę wpadnijcie i kupcie je, póki są jeszcze dostępne!”.

Kalendarz z limitowanej edycji GoAskAlex kosztuje 50$ i zawiera fizyczny kalendarz ścienny, jak również cyfrową wersję oraz przeskalowane wersje wszystkich 13 kolorowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, aby dopasować się do ekranu komputera stacjonarnego i telefonu.

Kalendarz GoAskAlex – 2023 można kupić za pośrednictwem Etsy i jej strony OnlyFans.

Znajdźcie i śledźcie GoAskAlex na GoAskAlexOnline.com, Twitterze oraz Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.