GoAskAlex odpowiada na pytania dotyczące jej życia po operacji

GoAskAlex wypuściła odświeżoną wersję swojego wideo na YouTube w którym opowiada o swoim życiu i doświadczeniach po operacji wyłonienia ileostomii oraz usunięciu całej okrężnicy w 2019 roku, z powodu wrzodziejącego zapalenia okrężnicy. W ten sposób chce Alex chce lepiej pokazać to, jak żyje jako ostomatyk.

ILoveBlackGirls

Performerka, artystka, modelka i influencerka, w swoim Q&A zebrała pytania z Twittera i Patreona i odpowiadając na nie ‘brutalnie szczerze’ nie tylko przybliża jak zmieniło się jej życie po operacji, ale również zabiera swoich fanów w emocjonalną podróż, podczas której zarówno wzrusza jak i bawi.

GoAskAlex rozpoczyna od wyjaśnienia na czym polegała jej operacja, oraz jakie są rodzaje stomii, po czym rozpoczyna odpowiadanie na pytania:

„Nie tęsknię za ciągłym bólem, krwawieniem i nagłymi przypadkami, kiedy jestem w miejscu publicznym”, wyjaśnia w wideo. „Zmiany w diecie są dość intensywne … Myślę, że będę w porządku z jedzeniem dobrze zbilansowanej diety … to naprawdę nawodnienie jest tym, o co muszę się martwić”.

Alex, która była chora od najmłodszych lat, zauważa też, że dzięki ileostomii jest całkowicie wyleczona ze swojej choroby autoimmunologicznej „ale nadal doświadczam pewnych i skurczów, jeśli jem zbyt dużo zbyt szybko, nie mam tak naprawdę dużo kontroli nad moim wyjściem gazów, co jest kłopotliwe i jestem bardziej odwodniona … ale poza tym… jestem całkiem wolna od objawów i to jest naprawdę przyjemne, aby móc to powiedzieć”.

„Zdiagnozowano mnie, gdy miałam dziesięć lat, ale byłam chora już dużo wcześniej… całe moje życie i dzieciństwo spędziłam w bólu i upokorzeniu, a teraz mam tyle wolności… jestem gotowa, by faktycznie zacząć żyć swoim życiem”.

Jednak Alex zauważa też, że „kiedy ludzie opisują swojego idealnego partnera seksualnego, zazwyczaj nie opisują woreczka przyczepionego do brzucha… dla mnie zaakceptowanie faktu, że pewnego dnia, kiedy będę miała partnera, będzie on musiał spojrzeć ponad to – że jest część mnie, którą ktoś będzie musiał zaakceptować, jest naprawdę trudne… kiedy jest tak wielu pięknych ludzi, którzy tego nie mają. Trudno jest na to spojrzeć, zobaczyć to w lustrze i wiedzieć, że to jest moje życie.”

Podsumowuje, że chociaż czterogodzinna operacja była tego warta, „nie czuję, żebym naprawdę miała wybór… to jest po prostu kolejny krok w moim życiu i tak teraz wygląda moje życie, a ja po prostu zamierzam żyć najlepiej, jak potrafię.”

Całe Q&A GoAskAlex dotyczące jej ileostomii zobaczyć można na Youtube.

Aby uzyskać więcej informacji na temat GoAskAlex, odwiedź jej stronę GoAskAlexOnline.com i śledź ją na Twitterze, Instagramie i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.