GoAskAlex mówi o dyskryminacji pracowników seksualnych przez banki

Performerka i modelka GoAskAlex pojawiła się w artykule w kanadyjskim Xtra* Magazine, gdzie mówi na temat ciągłych wyzwań, przed którymi stają osoby świadczące usługi seksualne, jeśli chodzi o podstawową bankowość, zarządzanie pieniędzmi i przetwarzanie płatności.

'

Mieszkanka Vancouver opowiada o swojej żmudnej drodze do uzyskania profesjonalnej przynależności do lokalnej spółdzielni finansowej Vancity (Vancouver City Savings Credit Union) w artykule „Credit Unions are Helping Sex Workers Take Charge of Their Finances. But is it Enough?„(Spółdzielnie kredytowe pomagają pracownicom seksualnym zapanować nad swoimi finansami. Ale czy to wystarczy?):

„Po kilku kolejnych telefonach, wywiadach i długich rozmowach, jak mówi Alex, przełożony w końcu zatwierdził konto. Jednak, gdy usiedliśmy, aby omówić biznes Alex, kierownik wyjaśnił, że rozrywka dla dorosłych nie jest w zasadzie zgodna ze standardami etycznymi Vancity” – pisze autorka Niko Bell. „Od tego czasu Alex naciskał na Vancity, by zaktualizowało swoje standardy”.

Podczas gdy środki Alexa do produkcji i rozpowszechniania jej treści są całkowicie legalne, artykuł powołuje się na niezdecydowanie bankowców do pracy z pracownicami seksualnymi z powodu ustawy z 2014 roku, w której seks praca jest technicznie kryminalizowana w kraju.

„Byłoby niesamowicie, gdyby firma taka jak Vancity wydała publiczne oświadczenie popierające sprawiedliwe traktowanie osób świadczących usługi seksualne” – mówi. „To mógłby być katalizator, którego potrzebujemy do prawdziwych zmian”.

Aby przeczytać artykuł w całości, odwiedź xtramagazine.com.

Natomiast aby lepiej poznać GoAskAlex, odwiedź stronę GoAskAlexOnline.com i śledź ją na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.