GoAskAlex i Fiona Mae pojawiają się w podcaście The Endless Honeymoon

GoAskAlex i modelka/wykonawczyni Fiona Mae składają wirtualną wizytę Moshe Kasherowi, Natashy Leggero i komikowi John’emu Early, w podcaście 'The Endless Honeymoon’, w odcinku pod tytułem “Tribbin’ with John Early“.

'

Gadatliwy duet, GoAskAlex i Fiona Mae, podzielił się swoją historią o spotkaniu na sesji zdjęciowej, wspólnej pracy i komplikacjach, które powstały, gdy modelki zakończyły swój związek. “Stworzyłyśmy bazę fanów, którzy mają obsesję na punkcie nas jako pary… to coś, co ludzie w nas kochają“, wyjaśniła Alex, podczas gdy Fiona wtrąciła się z pytaniem: “Jak to się stało, że nadal uprawiamy seks za pieniądze, ale teraz jest to dziwne?“.

Podczas kręcenia ostatniej sceny grupowej Alex opisała, że “nie mogłyśmy na siebie patrzeć… miałyśmy zaplanowaną całą orgię, ale potem na planie zawsze musiałyśmy mieć kogoś między sobą i nie chciałyśmy właściwie się dotykać“.

Fiona i Alex nigdy nie słyszały również terminu “tribbing“ (pozycja seksualna, która polega na tym, że dwie kobiety pocierają o siebie swoje łechtaczki) aż do tego wywiadu “Nie mogę powiedzieć, czy żartujesz“ – śmiała się Alex. Termin, który następnie został żartobliwie użyty kilka razy podczas odcinka, zmusił je do szybkiego wyszukania online, które potwierdziło, że to słowo określa popularny akt seksualny na kilku stronach dla dorosłych.

Po ich wywiadzie Kasher powiedział “Te dziewczyny były zabawne!“, a Early opisał rozmowę z nimi jako “naprawdę zabawnie spędzony czas“.

Odcinek podcastu ’The Endless Honeymoon’ z udziałem Alex i Fiony można znaleźć na Spotify i YouTube.

Jeżeli chcecie poznać lepiej historię GoAskAlex, odwiedźcie GoAskAlexOnline.com, zasubskrybujcie jej OnlyFans i śledźcie ją na Twitterze i Instagramie.

Fionę Mae możecie znaleźć na Twitterze i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.