Gavin Worrall z Verify my Content i Verify my Age jest gościem w Adult Site Broker Talk

W najnowszym odcinku podcastu Adult Site Broker Talk gościem gospodarza Bruce’a jest Gavin Worrall, który opowiada o sposobie pogodzenia branży dla dorosłych z nieustannie nakładanymi na nią regulacjami, za pomocą różnych rozwiązań technologicznych.

'

Gavin Worrall przez ostatnie 20 lat pracował w wielu sektorach, głównie w usługach finansowych, takich jak finanse korporacyjne, kredyty konsumenckie czy bankowość. Obecnie Gavin pracuje dla Verify my Age, usługi weryfikacji wieku wykorzystującej dane, technologię i AI oraz Verify my Content, usłudze zapewniającej weryfikację tożsamości i treści.

W trakcie rozmowy Gavin wyjaśnia w jaki sposób stara się za pomocą technologii znaleźć rozwiązania, które nie wpłyną negatywnie na branżę dla dorosłych, jak również umożliwiają wprowadzenie w życie wymaganych regulacji. Gavin mówi też o tym, co go najbardziej zaskoczyło w branży dla dorosłych, kiedy rozpoczął w niej działać. Podczas rozmowy Bruce razem z Gavinem poruszają też istotny temat dostępu do pornografii przez nieletnich, oraz rozmawiają o tym jak uniemożliwienie przesłania nielegalnych treści na stronę chroni firmy przed stratami.

Bruce F., gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker powiedział: „Gavin dał nam świetny przegląd na temat treści i weryfikacji wieku oraz tego jak technologia jego firmy oferuje światowej klasy rozwiązania dla obu problemów”.

Rozmowy Gavina Worralla w Adult Site Broker Talk już teraz na adultsitebrokertalk.com.

Z Gavinem Worrallem można się skontaktować na stronach internetowych verifymyage.com lub verifymycontent.com.

Adult Site Broker pomaga sprzedającym i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować sprawiedliwe umowy. Zapoznaj się z ich nową stroną internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.