Fani Sabien DeMonia mogą teraz zbliżyć się do niej dzięki markowym towarom na Fangear.vip

Wschodnioeuropejska wytatuowana, rudowłosa, twórczyni treści, fetyszystka, gwiazda i przedsiębiorca Sabien DeMonia jest najnowszą gwiazdą modelingu, która oferuje swój markowy towar na Fangear.vip. Fani mogą teraz zbliżyć się do niej poprzez zakup jej ekskluzywnej, wysokiej jakości kolekcji.

ILoveBlackGirls

Fani Sabien DeMonia na całym świecie długo prosili o więcej jej markowych rzeczy. Teraz, ich marzenia stały się rzeczywistością wraz z wprowadzeniem jej wysokiej jakości produktów na Fangear.vip. Sabien podjęła partnerstwo z Fangear.vip, które teraz oferuje niesamowitą kolekcję jej markowych towarów.

Obejmuje ona etui na telefony komórkowe dla iPhonów i Galaxy, identyfikatory dla psów, magnesy, kubki, podstawki, klipsy na pieniądze, zdjęcia na blat, butelki na wodę i kieliszki. Każdy przedmiot ma sześć zdjęć do wyboru, dzięki czemu każdy będzie mógł go dopasować do swoich upodobań. Dostępne są również trzy plakaty, które fani mogą kupić i za dodatkową opłatą otrzymać je z autografem. Sabien zapowiedziała też, że tej jesieni zadebiutuje z kalendarzami na rok 2023.

„Moi fani prosili o więcej moich towarów, ale ja chciałam zaoferować im towar najwyższej jakości, a Fangear.vip zdecydowanie to zapewnia. Moja marka jest zbyt ważna, by nie zaoferować fanom tego, co najlepsze. Fangear.vip i ja stworzyliśmy niesamowitą ofertę, a moi fani będą chcieli mieć wszystko! Nie mogę się doczekać, aby wydać mój kalendarz na 2023 rok jeszcze w tym roku. Plus, będę miał wiele z moich towarów dostępnych na targach, na których pojawię się w tym roku”, powiedziała Sabien DeMonia.

Aktualną ofertę przedmiotów Sabien można kupić na Fangear.vip.

Aby być na bieżąco z nowym towarami Sabien i innymi projektami, nad którymi pracuje, śledź ją na Instagramie i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.