Emma Rose zaprezentuje swój nowy biust fanom

Popularna modelka i wielokrotnie nagradzana gwiazda dla dorosłych Emma Rose ogłosiła, że w sobotnią noc ujawni na żywo swoje nowe, przerobione cycki.

'

Emma Rose niedawno dokonała operacji swoich niesamowitych piersi i do chwili obecnej trzyma je w ukryciu. Jednak teraz, z soboty na niedzielę, 2 października, o 3 w nocy, odbędzie się ich wielkie ujawnienie. Jedyny haczyk jest taki, że trzeba być subskrybentem jej OnlyFans.

Emma kocha swoich fanów, zwłaszcza tych, którzy subskrybują jej fanklub, czyli OnlyFans. Zamiast publikować swoje nowe cycki w mediach społecznościowych, Emma postanowiłą nagrodzić swoich subskrybentów pokazem na żywo, dzięki czemu będą oni pierwszymi osobami, które zobaczą jej nowe cycki. Z pewnością będzie wyjątkowa impreza i nigdy nie wiadomo co się wydarzy lub która z jej przyjaciółek, gwiazd porno, może się pojawić, aby dzielić z nią świętowanie.

„Oczekiwanie jest duże, a moi fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć moje nowe cycki. Dla zabawy zamieszczałam retrospekcje moich starych na mediach społecznościowych. Pomyślałam więc, dlaczego nie zrobić z tego święta i nie zrobić ujawnienia na żywo na OnlyFans! Oprócz tego, że zobaczycie moje niesamowite nowe cycki, może być też kilka innych niespodzianek. Ale musicie zajrzeć, żeby się dowiedzieć. Mam nadzieję, że zobaczymy się wszyscy w sobotę wieczorem!” powiedziała Emma Rose.

Bądźcie gotowi na wielkie ujawnienie i dołączcie do jej OnlyFans. Nowi subskrybenci otrzymują 50% zniżki na pierwsze 30 dni. Dodatkowo, można też zobaczyć niesamowite przygody Emmy na planie i poza nim oraz materiały zza kulis. Jej OnlyFans jest też jedynym miejscem, w którym można porozmawiać z nią bezpośrednio i zamówić własne filmiki.

Śledź Emmę Rose na Twitterze i Instagramie. Wszystkir jej linki można znaleźć na ohitsemmarose.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.