Emma Rose nominowana przez TEA jako wykonawczyni, producentka i za pracę na scenie

Nadzwyczajna modelka i szybko wschodząca gwiazda dla dorosłych, Emma Rose, może dodać aż sześć kolejnych nominacji od Trans Erotica Awards (TEA) do swojej listy wyróżnień.

'

Pod koniec zeszłego tygodnia, TEA ogłosiło nominowanych do tegorocznych nagród, a Emma Rose znalazła się na liście sześć razy zarówno jako performerka i samodzielna producentka, jak również w uznaniu jej pracy scenicznej.

Emma jest nominowana w kategorii Najlepszy Wykonawca Hardcore, Najlepszy Samodzielny Producent oraz MV Wykonawca Trans Roku. Jest również nominowana w kategorii Najlepsza Scena Dziewczyna/Dziewczyna za „Frisk Me, Fuck Me” TransAngels z Daisy Taylor, Najlepsza Scena Chłopak/Dziewczyna za „An Old-Fashioned Attitude” Transgressive Films/Transfixed.com z Dravenem Navarro oraz Najlepsza Scena we Trójkę/Grupowa za „Kate Zoha’s Bukakke Birthday Orgy!” TransAngel z Kate Zoha, Crystal Thayer, Korrą Del Rio, Melanie Brooks i Natassia Dreams.

„Jestem tak wdzięczna za sześć nominacji do TEA w tym roku – to wspaniałe zostać docenioną za całą moją ciężką pracę jako wykonawczyni i producentka, a także za moje sceny. Dziękuję wszystkim moim fanom i przyjaciołom z branży, którzy mnie nominowali – to znaczy dla mnie bardzo wiele. W zeszłym roku wygrałam nagrody Najlepsza Nowa Twarz i Gender X Modelka Roku, więc byłoby niesamowicie zabrać do domu również trofea z 2022 roku”, powiedziała Emma Rose.

Trans Erotica Awards odbędzie się w niedzielę, 13 marca 2022 roku, w The Avalon w Hollywood. Pełna lista nominowanych znajduje się na stronie theteashow.com.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Emmy Rose śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.