Emily Mai przedstawia najnowsze fetysze swoich fanów

Emily Mai, jedna z najlepszych twórców treści fetyszowych na OnlyFans, ujawnia dwie nowe, zaskakujące prośby, które jej subskrybenci zgłaszali w ciągu ostatnich kilku tygodni, a których nie do końca się spodziewała.

'

Emily Mai jest „zwykłą” mamą z Melbourne w Australii, która cieszy się korzyściami dość niezwykłej kariery jako czołowy twórca treści i pożądana modelka na platformach społecznościowych, takich jak OnlyFans. Emily obecnie przechodzi swoją drugą prawdziwą ciążę i mówi, że fani ostatnio poczuli się ośmieleni, aby podzielić się z nią swoimi najgłębszymi intymnymi fantazjami dotyczącymi rodzenia dzieci, szczególnie te dwie fantazje są obecnie najpopularniejsze na jej mediach społecznościowych:

„Dość nowa prośba, którą ostatnio otrzymuję, dotyczy treści o zarażaniu/spontanicznej ciąży, gdzie udaję, że 'łapię’ ciążę i przechodzę od braku ciąży do bycia natychmiast w zaawansowanej ciąży. Miałam też kilka próśb o nakręcenie materiału, w którym budzę się w dziewiątym miesiącu ciąży” – powiedziała Emily.

Inną popularną prośbą, którą otrzymała zarówno poprzez swoje konta OnlyFans, jak i TikTok, „jest zabawa z mężczyznami przechodzącymi przez własne etapy ciąży. Niektórzy mężczyźni lubią rozmawiać ze mną tak, jakby byli w ciąży, mieli skurcze lub sami doświadczyli porodu. Mam fana, który wielokrotnie powtarzał mi, że jego marzeniem jest być kiedyś w ciąży, tak jak ja”.

Mpreg, skrót od angielskiego słowa 'male pregnancy’ znaczącego męską ciążę, był fantazją wielu mężczyzn przez lata, ale ostatnio nabrał tempa wraz ze wzrostem twórców OnlyFans spełniających praktycznie wszystkie pragnienia swoich fanów. „Może dlatego, że ciąża podsyca prymitywną fascynację, która jest bardzo realna, wraz z emocjami, które jej towarzyszą i istnieje pewne pocieszające i bezpieczne skojarzenie, które może być kojące”.

Podczas gdy zainteresowanie kulturowe męską ciążą istnieje już od dawna, nawet w 1994 roku mainstreamowy film ’Junior’ z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej podjął ten temat w zabawny sposób, Emily uważa, że wielu ludzi milczy o tych fantazjach, ponieważ uważali, że mogli być uznani za 'dziwnych’ w przeszłości jednak jak uznała modelka „Zdecydowanie już nie milczą”.

Śledź Emily Mai na Twitterze i Instagramie. Jej treści dotyczące laktacji są dostępne wyłącznie na jej stronie Fansly, a po wszystkie inne treści odwiedź jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.