Ember Snow podpisała umowę na wyłączność z OC Modeling

Drobna, azjatycka gwiazda dla dorosłych Ember Snow, która przez wielu została już nazwana wschodzącą gwiazdą porno, podpisała umowę na wyłączność z agencją OC Modeling.

'

Filipinka Ember Snow, chętnie spełnia swoje seksualne fantazje przed kamerą i kręciła już filmy dla najlepszych studiów, takich jak Reality Kings, Wicked Pictures, Brazzers, Evil Angel, Hustler, Team Skeet, Twistys, Jules Jordan, Girlfriends Films, Pure Taboo, Penthouse, LesbianX, Sweetheart Video, HardX, Girlsway – lista ta ciągnie się w nieskończoność.

Zanim zaczęła występować w filmach dla dorosłych, była aktorką głównego nurtu, co pomogło jej wejść w kilka znakomitych ról aktorskich. Ember zdobyła nominacje do nagród AVN za Najlepszą Nadchodzącą Aktorkę oraz Ulubioną Kobietę Wykonawczynię. Dodatkowo, zdobyła również nominacje XBIZ Wykonawca Roku, a do tego Spank Bank, Urban X i XRCO również przyznały jej wiele wyróżnień.

Podpisując kontrakt z OC Modeling, Ember ma nadzieję na udział w jeszcze lepszych produkcjach i scenach, w których będzie mogła się wcielać w rozmaite role. Aktorka liczy też na to, że współpraca z agencją zaowocuje większą ilością nominacji oraz zdobytych nagród.

„Ostatnie cztery i pół roku to była dla mnie niesamowita podróż. Ludzie, z którymi pracowałam i byłam reprezentowana przez sprawili, że czuję się częścią prawdziwej rodziny artystów i wykonawców. Wierzę, że ten biznes jest miejscem, do którego naprawdę należę. Wraz z przejściem do OCM, mam zamiar przenieść swoją karierę na kolejny poziom. OCM dostrzegło moją seksualną energię i było zaskoczone tym, jak ograniczony był mój katalog scen. Jest tak wiele rodzajów scen i tematów, które chciałam zgłębić. Zespół OCM jest zaangażowany w pomoc w osiągnięciu tych celów, a ja nie mogę być bardziej podekscytowana, aby doświadczyć wszystkiego, co ma nadejść. Jeśli podobała Ci się Ember Snow w ciągu ostatnich kilku lat, pokochasz to, co teraz nadejdzie!” powiedziała Ember Snow.

„Jestem bardzo podekscytowana, że Ember dołączyła do naszej rodziny. Ona jest niesamowitą aktorką i mamy w planach wiele niespodzianek. Bądźcie czujni…to będzie prawdziwa frajda!” zapowiada Sandra McCarthy, współwłaścicielka OC Modeling.

Profil agencyjny Ember Snow w OC Modeling można zobaczyć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.