Elaina St. James zdobyła prawie 150 milionów wyświetleń za sprawą satynowego szlafroka

Elaina St. James wysuwa się na pierwszy plan jako gwiazda stylu, dzięki swoim zalotnym klipom wideo z przyciągającą wzrok kolekcją satynowych szlafroków – w szczególności jednym różowym, kwiecistym kupionym za 7,99$ na Amazonie.

'

Wyjątkowa MILF występująca solo i jedna z najpopularniejszych modelek na OnlyFans, Elaina St. James, która obecnie króluje jako najbardziej popularny twórca platformy w wieku powyżej 55 lat, od jakiegoś czasu do swojego twórczego repertuaru na platformach takich jak Twitter, TikTok, YouTube, Fansly i Facebook, dodaje kolorowe klipy w płynących satynowych szlafrokach. Łącznie jej uwodzicielskie klipy zdobyły prawie 150 milionów wyświetleń – a do tego Elaina zainspirowała własnych internetowych naśladowców.

“Jak szlafrok może stworzyć takie zamieszanie jest dla mnie zaskakujące, ale na wszystkich moich kontach na Instagramie, mam ponad 128 milionów wyświetleń z moich różnych satynowych szlafroków – wiele kolorów, kwiatowych wzorów i jednolitych kolorów, ale zdecydowanie, z jakiegoś powodu różowy satynowy szlafrok w kwiaty góruje nad innymi“, powiedział St. James o swoich wygodnych strojach i ich zmysłowemu urokowi. “To teraz jeden z moich popisowych stylów!“.

“Przy okazji, zaczęłam zauważać, że inni twórcy mnie kopiują – kilku faktycznie rozmawiało ze mną bezpośrednio mówiąc mi, że tak jest – ale uważam to za wspaniały komplement, że jestem inspiracją dla innych twórców“.

“Mam teorię, że algorytm Instagrama lubi to, a mężczyźni zdecydowanie zareagowali pozytywnie. Nazywam to Teorią Przynęty Rybackiej – 'Jasne, błyszczące i falujące’. Kupiłam ten konkretny szlafrok w październiku i opublikowałam największą rolkę na Instagramie 2 listopada… nigdy nie miałam pojęcia, że będzie to moja najbardziej udana rolka lub, że spowoduje to mój najlepszy miesiąc na OnlyFans. Tylko w listopadzie zyskałam 3000 nowych fanów. Przypadek?“

“Innym dziwnym elementem jest to, że zauważyłam większy odsetek fanów z południowej Europy – Hiszpanii, Włoch i Grecji. Dlaczego? Nie wiem, ale fajnie jest spekulować na temat kulturowego i psychologicznego przyciągania różowej, kwiatowej szaty z satyny.“

Elaina St. James, która rozpoczęła swoją karierę na OnlyFans w kwietniu 2021 roku, teraz może pochwalić się wieloma tysiącami lojalnych zwolenników dzięki swoim bajecznie uwodzicielskim treściom które podkreślają jej poczucie humoru. St. James można znaleźć w jej wspaniałych satynowych szatach na TikTok, Instagramie, Twitterze, jak również w bardziej pikantnych sesjach na OnlyFans i Fansly.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.