Elaina St. James opowiada o sukcesie modelki w połowie życia w nowym artykule HuffPost

Jedna z najlepiej zarabiających na OnlyFans modelek, Elaina St. James otwiera się na temat swoich niesamowitych osiągnięć w ciągu ostatnich dwóch lat jako modelka i twórczyni w średnim wieku w opublikowanym właśnie artykule na HuffPost.

'

Artykuł, ’I’m A 55-Year-Old Single Mom. Here’s How I Became One Of The Most Popular Models On OnlyFans’, opisuje zainteresowanie St. James dołączeniem do szalenie popularnej platformy, OnlyFans, która oferuje pracowitym modelkom możliwość zarabiania poważnych pieniędzy sprzedając ich kreatywne treści za pośrednictwem swojej miesięcznej usługi subskrypcji.

„Przeczytałam kilka innych artykułów o matkach modelkach na OnlyFans i wszystkie kobiety były atrakcyjne, ale nie były supermodelkami. Nie byłam w świetnej formie, ale czułem, że mogę pokazać się na tyle dobrze, że może, tylko może, to może być moja szansa na dodatkowy dochód. Nigdy nie zapomnę myśli: 'Jeśli uda mi się zarobić jedną dziesiątą tego, co te kobiety, to będzie to zmiana w moim życiu'”.

St. James wyjaśnia, że choć jak miałą 20+ lat pracowała jako modelka, to jednak miała wątpliwości co do swojej atrakcyjności, mówiąc, że „nie byłam przekonana, że mężczyźni uznają mnie za atrakcyjną. Moja matka powiedziała mi, że 'kiedy kobieta przekroczy 45 lat, staje się niewidzialna dla mężczyzn’. Kiedy weszłam na aplikacje randkowe i zobaczyłam, że większość mężczyzn w moim wieku szuka kobiet znacznie młodszych ode mnie, uznałam, że miała rację. Czułam się zrezygnowana, że moje dni bycia pożądaną dobiegły końca”.

Jednakże, po wielu badaniach i strategiach, St. James uruchomiła swoją stronę OnlyFans w 2021 roku i spędziła ostatnie dwa lata budując godną pozazdroszczenia liczbę fanów, która teraz przynosi jej sześciocyfrowy dochód i realizację nieznanej dotąd prawdy: „Wielu mężczyzn w wieku 20 i 30 lat fantazjuje o byciu ze starszą kobietą!”.

„Niektórzy ludzie mówią, że jestem za stara na modeling dla dorosłych, ale to tylko wywołuje u mnie uśmiech. Rynek decyduje, kto jest gorący, a kto nie, a obecnie istnieje rynek dla kobiet takich jak ja – i jest większy niż większość ludzi wie. Częścią mojej misji jest szerzenie pozytywnej postawy wobec wieku i umożliwienie kobietom – i mężczyznom – lepszego docenienia starzenia się. Chcę, aby ludzie wiedzieli, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć coś nowego – nawet jeśli jest to przerażające lub myślisz, że to może nigdy się dla ciebie nie zdarzyć.”

„Wszechświat przedstawił okazję, a ja ją wykorzystałam i dzięki niej nauczyłam się kilku cennych lekcji: podejmowanie skalkulowanego (nie lekkomyślnego) ryzyka może przynieść niesamowite zmiany, życie nagradza działanie, nigdy nie rezygnuj z nadziei, że jutro może zakiełkować pomysł, który może zmienić twoje życie na lepsze (i miej oczy szeroko otwarte na nieo), a przede wszystkim, możesz zacząć od nowa w każdym wieku – kobiety nie stają się niewidzialne w wieku 50 lat (chyba że chcą być, i to też jest OK)!”.

Artykuł w całości dostępny jest na HuffPost.com.

Znajdźcie i śledźcie Elainę St. James, na TikTok, Instagramie i Twitterze, jak również na OnlyFans i Fansly, jeżeli interesują was jej bardziej pikantne treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.