Egzotyczna piękność Kitana Montana udzieliła wywiadu dla Fleshbot

Kitana Montana udzieliła ostatnio wywiadu dla Fleshbot, w którym omówiła różne aspekty swojego życia i kariery. Dodatkowo na swoim OnlyFans ma nowy klip z Samem Shockiem.

Insane Coeds

Wytatuowana Kitana Montana jest ostatnio zajęta kręceniem filmów, ale mimo to znalazła czas, aby udzielić nowego wywiadu dla Fleshbot. W ’Twenty Questions with Hot Porn Starlet Kitana Montana’ autorstwa Holly Kingstown, wspaniała aktorka o argentyńsko-włoskich korzeniach opowiada o swoich celach, hobby, dzieciństwie, o tym jak dostała się do branży, o swoich fetyszach, o tym co będzie dalej i wiele więcej. 

Na przykład, gdy zapytano, jaki rodzaj sceny był jej ulubionym typem do tej pory, rozkoszna diva nie mogła się zdecydować.

“Uwielbiam DP, noszenie lateksu, kiedy mogę być aktywna“, powiedziała Kitana. “Uwielbiam sceny z murzynami, lesbijskie, trans. Wszystko sprawia mi przyjemność. Kocham swoją pracę.“ 

Pełny wywiad z Kitaną znajdziecie na fleshbot.com

Biuściasta piękność niedawno nakręciła nowy niegrzeczny klip z Samem Shockiem, który pojawił się na jej OnlyFans, gdzie gra przyjazną flirtującą sąsiadkę, która wita go pozwalając mu pieprzyć jej tyłek i spuścić się na jej perfekcyjne cycki.

“Sam i ja mamy niesamowitą chemię“ – przyznała Kitana. “Zawsze dobrze się bawimy i to nie był wyjątek. Sprawdźcie to!“ 

Możecie również złapać Kitanę w jej najnowszych scenach, w tym ’Meat my Girlfriend’, przypadkowym gang bangu od Adult Time Pilots, ’Sexy Kitana Montana models a sexy lingerie for a private client’ klipie 4K HD z serii Perfect Fucking Strangers od Naughty America, oraz jej najnowsze wydanie DVD od Devil’s Film, ’BAD Relatives 2’.  

Śledźcie Kitanę Montanę na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.