Ebony Mystique trafia na okładki magazynów AVN i Kink Queens

Ebony Mystique daje fanom podwójny zastrzyk seksapilu w tym miesiącu jako zatrzymująca serce modelka na okładce zarówno listopadowego wydania AVN, jak i jesiennego wydania magazynu Kink Queens.

Ebony Mystique, która w tym roku przeniosła swoją karierę na zdecydowanie wyższy poziom, pojawiła się na okładce AVN, gdzie leży przy basenie w promieniach słońca ubrana w niebieski komplet bielizny z wysokimi pończochami i jest wykwintnie ozdobiona w mieniące się złote łańcuchy. Jej okładka to zapowiedź 26-stron wypełnionych zdjęciami i wywiadem z hebanową pięknością.

Mystique wzbudza emocje również na okładce Kink Queens, w czarnym, siateczkowym body, srebrnych stringach z perełkami i perfekcyjnie umieszczonym logo Chanel tuż pod dekoltem, którą również zdobyła w ramach przyciągającej wzrok wielostronicowej rozkładówki ze zdjęciami i wywiadem, gdzie gwiazda omawia swoją kwitnącą karierę i uruchomienie nowego studia w centrum Los Angeles.

Amerykańska aktorka, powiedziała AVN, że „wszystkie moje cele, które wyznaczyłam sobie na całą moją karierę, czuję, że wydarzyły się w tym roku… to sprawia, że bardziej doceniam czas, który spędzam w moim życiu – ponieważ jest on cenny” – powiedziała o swoim przebojowym 2022 roku.

Była pielęgniarka ostrego dyżuru zdobyła ekskluzywny kontrakt z Brazzers, wygrała nagrodę Urban X dla Najgorętszej Wytatuowanej Gwiazdy, pojawiła się w kampanii reklamowej AVN i uruchomiła podcast 'Adult Talk X’, a do tego zgromadziła masywną ilość fanów na OnlyFans i nagrywała sceny między innymi dla Adult Time, TeamSkeet, MYLF, Reality Kings, Devil’s Film, Mile High i VR Bangers.

„Jestem po prostu szczęśliwa, że tu jestem. To zdecydowanie miejsce, w którym powinnam teraz być” – powiedziała Mystique o swoim sukcesie po zaledwie trzech latach w branży dla dorosłych. „Nie udaje kim jestem. Jestem samozwańczą seksualną lalką Barbie, ale zawsze jestem swoim autentycznym 'ja’. Moi fani i zwolennicy, oni to rozumieją. Kiedy masz uwagę fanów, lepiej zrób z nią coś spektakularnego… bądź najlepszą i zrób to DOBRZE!”.

Magazyn AVN można znaleźć na avn.com, natomiast magazyn Kink Queens na KinkQueens.com.

Wszystkie linki Ebony Mystique można znaleźć na linktr.ee/ebonymystique.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.