Dziewczyna Penthouse’a Bunny Colby podpisała wyłączność z OC Modeling

Oszałamiająca blondynka, dziewczyna Penthouse’a, Bunny Colby, podpisała umowę z OC Modeling na wyłączną reprezentację.

ILoveBlackGirls

Bunny Colby znana jest ze swojego egzotycznego europejskiego wyglądu supermodelki, a jej sceny w wielu gatunkach są jednymi z najpopularniejszych na stronach z najwyższej półki, takich jak Naughty America, Vixen, Evil Angel, Brazzers, MissaX, Brazzers, Wicked Pictures, Penthouse, Nubiles, Team Skeet, Girlsway, PervCity Girlfriends Films i Kink.com. Bunny otrzymała również mnóstwo nominacji do nagród AVN, XBIZ, TEA i Spankbank za swoje niesamowite występy przed kamerą i budowę ciała.

„Jestem bardzo podekscytowany, że mogę ogłosić zmianę w moim przedstawicielstwie branżowym i cieszę się na pracę, którą będziemy wykonywać razem. To partnerstwo pozwoli mi wzmocnić i rozwinąć moją reputację w branży, moją bazę fanów i moją obecność w różnorodnych wydawnictwach i serwisach”, mówi Bunny Colby.

Bunny jest teraz dostępna do rezerwacji wyłącznie za pośrednictwem agencji talentów dla dorosłych OC Modeling. Jej portfolio modelki dostępne jest na stronie ocmodeling.com.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że ktoś takiego kalibru jak Bunny dołączy do naszej agencji. Mamy na liście tak wiele dziewczyn Penthouse’a i wielokrotnie nagradzanych wykonawczyń, że Bunny idealnie się tu wpasuje. Otrzymaliśmy już mnóstwo rezerwacji dla niej, a jest ona na stronie dopiero od kilku dni.”, mówi Sandra McCarthy, współwłaścicielka OC Modeling.

Więcej na temat Bunny Colby dowiedzieć się można śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.