Dr Lori Beth Bisbey powróci z drugim sezonem Open House: The Great Sex Experiment

Dr Lori Beth Bisbey, terapeutka zajmująca się związkami w serialu telewizyjnego Open House: The Great Sex Experiment, ogłasza, że powróci do popularnego reality show, aby pomóc przygodnym parom w ich podróży w kierunku poligamii.

'

Brytyjska akredytowana terapeutka GSRD (gender, sex, relationship diversity), zarejestrowany psycholog i trenerka seksu, intymności i relacji, Dr Lori Beth Bisbey, po raz kolejny będzie pomagać parom na rozdrożu relacji, aby zdecydować, czy otwarty związek jest dla nich odpowiedni, aby poprawić ich relacje.

„Pierwszy sezon był tak dziką jazdą, że ponad miesiąc po wybuchowym finale serialu, fani wciąż proszą mnie o opowiedzenie na temat tego, co działo się za kulisami”, powiedziała Bisbey o sześciu częściach ekscytujących wzlotów i upadków serialu, które sprawiły, że stał się on niezwykle wciągającą historią.

Bisbey jest również zachwycona, że jej obowiązkowe sesje są punktem kulminacyjnym „odważnego eksperymentu społecznego”, który w każdy piątkowy wieczór pakuje edukację seksualną i ćwiczenia łączące pary w pyszną, grzeszną konfekcję czystej przyjemności rozrywkowej.

„Jestem bardzo zadowolona, że Open House dostał zgodę na drugi sezon z ośmioma odcinkami i że po raz kolejny zostałam poproszona o udzielenie mojej pomocy nowej grupie par i singli. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość!”.

Aby dowiedzieć się więcej o Dr Lori Beth Bisbey, odwiedź jej stronę drloribethbisbey.com oraz śledź ją na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.